Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak pisac z tymi babami, co robie źle, bo nie raz początek rozmowy wydaje sie ok, az nagle przestaje odpisywac, lub tak jak dzisiaj usuwa pare - a sama do mnie pierwsza napisała.

Ostatnie wiadomosci byly takie, że spytalem sie jej jaką muzyke lubi, czy jest coś co jej sie ostatnio spodobalo. Odpisała, że nie i sptala co ja lubie, to powiedzialem, że najbardziej to chyba muzyke z lat 80/90 i ostatnio spodobalo mi sie to Dodalem też czy by ze mną do tego potańczyła(miala taniec w zainteresowaniach), odpisała, że nie lubi tej muzyki, ale moglaby sprobować, . Wtedy ja odpisalem, że nie, to w takim razie musimy znaleźć coś co wspolnie lubimy, i dopytalem co w takim razie lubi, czy jakiś pop, latino czy co i nie wiem.. czy naprawde niczego nie lubi czy cos bylo nie tak w tym pisaniu, ale usuneła pare.
To przykład z dzisiaj, ale nieraz juz tak mialem ze pisze pisze, wydaje sie spoko, a nagle brak odzewu czy usunięcie pary

#tinder #podrozujzwykopem
  • 15
@Gulczas1337: Niby tak, tylko tu jest sytuacja taka ze ona ci sie po prostu nie podoba. A jak mi ktoś daje w prawo i jeszcze ze mną pisze chociaż przez chwile, to chyba cos sie podobam. No i w opisanej wyżej sytuacji to ona pierwsza napisala, a raczej wysłała automatyczne "przywitaj sie" w postaci łapki
@essos: Niepotrzebnie z nią pisałeś o bzdurach. Podstawowa zasada - jak już ci odpisywała to trzeba ją było gdzieś zaprosić, jakby się nie zgodziła to olać i próbować gdzie indziej. Im dłużej ciągniesz bezsensowną gadkę tym bardziej a) narażasz się na skreślenie za byle gówno b) robisz z siebie przyjaciółkę do pisania. Jak już wyczujesz że nie jest jebnięta przez pierwsze 5-10 minut rozmowy i dobrze odbiera twój "podryw" to zaproponuj
@teefbe: Chyba masz racje, tylko że u mnie jest jeden podstawowy problem - zazwyczj łapie pary oddalone w promieniu 100km+, bo u mnie teren jest słabo zaludniony (mieszkam na podkarpaciu koło krosna) i cięzko tam kogoś wyłapać.
Krakow mam w promieniu okolo 150km (w skali tindera) i stamtąd zazwyczja kogoś łapie, albo tak jak dzisiaj jakaś słowaczka 101km - tylko mając takie pary, nie chce sie tak od razu umawiac, bo
@essos: dziewczyna pisze, że nie lubi takiej muzyki, ale mogłaby zatańczyć z tobą, więc umiarkowanie pozytywne, a ty na nie i ciągniesz to dalej w generyczny sposób. Już lepiej byłoby tu pójść w kierunku żartów, przy kogo ulubionej muzyce bardziej byście wyróżniali się na parkiecie. A najlepiej gdybyś w ogóle chciał ją na ten parkiet zabrać - bycie konkretnym jest w cenie.

Nie masz przeprowadzać kolejnego nudnego wywiadu, a w otwarty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@essos: Skoro taka sztampę walisz, to nie dziw się, że nikt nie chce z tobą gadać.
Równie dobrze mogłeś pytać każdą dziewczynę czy lubi srać i wyjdzie na to samo.
@essos: Nie przejawiasz w rozmowie chęci #!$%@? kasy by zabrać ją na kolację, albo wycieczkę w ciągu 5 minut rozmowy to przestaje silić się na udawanie, że rozmowa się klei ¯_(ツ)_/¯ . Dziewczyny z portalów randkowych takie właśnie są - oczekują czegoś konkretnego, materialnego, a nie myślą o romantycznym zakochaniu się
@Pozytywny_gosc: Teraz jest promocja na jedyne 3977 zł i tylko do czwartku, później to kasuję, także nie zwlekaj i zapisz się już dziś.

@HansLanda88: Rewelacyjny koment, jeden z najlepszych jakie ostatnio tu czytałem, bardzo ładnie to ubrałeś w słowa. "Nie masz prowadzić wywiadu, ale w otwarty sposób prowokować dyskusję" - dokładnie tak to powinno wyglądać. Od siebie dodam, że ja osobiście gram na "max 3 strzały". To znaczy:
- próbuję
@essos: Niepotrzebnie z nią pisałeś o bzdurach. Podstawowa zasada - jak już ci odpisywała to trzeba ją było gdzieś zaprosić, jakby się nie zgodziła to olać i próbować gdzie indziej. Im dłużej ciągniesz bezsensowną gadkę tym bardziej a) narażasz się na skreślenie za byle gówno b) robisz z siebie przyjaciółkę do pisania. Jak już wyczujesz że nie jest jebnięta przez pierwsze 5-10 minut rozmowy i dobrze odbiera twój "podryw" to zaproponuj
Masz się zaprezentować i powienieneś opowiadać, zagajać i żartować w proporcjach 80% ty - 20% ona, dopiero z czasem powinno to być po równo. Wtedy możesz zaproponować kolejny etap, np. jakieś spotkanie. Co piszesz jest nieważne, może być dowolne randomowe gówno, ważne by być autentycznym i by pisać na luzie. Pamiętaj, że to ty prowadzisz rozmowę i dobierasz tematy, ona ma się dostosować. Liczy się twoje zdanie i to, że ty się
a na forum PUA pisali że to facet ma być nagrodą i to kobieta powinna bardziej się starać


@Pozytywny_gosc: Bo to prawda. Tylko, że mylisz pojęcia. To, że zagadujesz wcale nie znaczy, że nie jesteś nagrodą i że się starasz. To zależy od sposobu w jaki prowadzisz rozmowę i od twojego nastawienia.

80% inicjatywy ze strony faceta to czyste spermiarstwo


@Pozytywny_gosc: To znowu zależy co to za inicjatywa. Na początku