Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Gollumus_Maximmus: z jednej strony masz rację ale z drugiej nie. Porównując to z Polską - moje doświadczenia są takie, że właściwie gdziekolwiek się nie pójdzie to jedzenie jest co najmniej w porządku. Bez względu na ceny. Trzeba mieć pecha żeby trafić coś tak prawdziwie niesmacznego. Większość jedzenia generalnie jest smaczna. W UK jest na odwrót, większość miejsc z takim zwykłym jedzeniem, czy tam z fastfoodami, kebabami, burgerami itp. jest nieznośna i
  • Odpowiedz
@tptak albo Curry Chips. Ktoś się nie dogadał jak zamawiał. Kiedyś zamówiłem Chips Bun i to był spod bułki puchatej na dnie opakowania, normalna porcja frytek i druga część bułki na górze.
  • Odpowiedz
Troszkę mnie bawi to jak ludzie narzekają na żarcie w UK.


@Gollumus_Maximmus: Brzmi jak śmiech przez łzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na serio, to co niby jest nieprawdziwego w narzekaniu na żarcie w UK? Spora cena za kilka frytek, dwa kawałki ryby oraz zapychacz miejsca na talerzu w postaci groszku nie sprawią, że jedzenie w UK zyska miano godnego polecenia, bo dziesiątki innych okolicznych lokali
  • Odpowiedz
@szzzzzz: kolego jaki region UK? Ja w swojej mieście jeszcze nie trafiłem na nic co by mi nie smakowało, ewentualnie jak coś chińczyka ale to może była bardziej kwestia smakowa niż problem z potrawą. Często jem tez sobie bułkę z bekonem i jajkiem klasycznie z budki ze smażoną cebulką
  • Odpowiedz