Wpis z mikrobloga

@Corona_Beerus: Ale właściwie skąd przekonanie, że Bitcoin znowu poleci na nowe ath za X czasu? To, że parę razy tak się stało nie oznacza, że będzie tak znowu.
Wrzucasz tyle postów jak byś chciał kogoś przekonać żeby się ludzie ładowali bo jest nisko i na 100% urośnie tylko trzeba być cierpliwym xD. Tak samo błędne jest przekonanie, że na 100% spadnie.
  • Odpowiedz
właściwie skąd przekonanie, że Bitcoin znowu poleci


@sneznykockodan: zawsze sie zastanawiam, kiedy ludzie odkryja definivje slowa ryzyko i ze nikt nie twierdzi, ze cokolwiek jest pewne na 100%...
  • Odpowiedz
Ale właściwie skąd przekonanie, że Bitcoin znowu poleci na nowe ath za X czasu? To, że parę razy tak się stało nie oznacza, że będzie tak znowu.


@sneznykockodan: Jezu, nic nigdy nie jest pewne. Wiesz na czym polega spekulacja i inwestowanie? Na dokonaniu takich zakładów z rynkiem, gdzie zysk z wygranych przewyższy straty z przegranych.
  • Odpowiedz
@sneznykockodan: jak była górka non stop pisałem noobom, że to nie jest czas na kupowanie i szukanie projektów (bo ten czas był w bessie). Takie texty "co myślicie o ETH albo ADA?" w maju 2021 to albo mówiłem że jesteś dzbanem albo nawet nie miałem siły tego komentować. Ostrzegałem że hossa się może skończyć szybciej niż się wydaje, ale nie #!$%@? zawsze to samo.

Ale właściwie skąd przekonanie?


Z doświadczenia.
  • Odpowiedz
@Corona_Beerus: Do wielce oburzonych: wolę kupić dołek i się pomylić, niż jak debil kupować górkę i póżniej patrzeć całą bessę jak hajs ucieka i płakać na tagu.


I właśnie o to chodzi, można się pomylić, ale kupowanie w dołku jest racjonalne. Typowy wykopek teraz ciśnie bekę, a później będzie kupował na FOMO i będzie się dziwił jak można zarabiać na krypto
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje: Kiedyś gdzieś widziałem artykuł że krypto trajderzy będą największą grupą inwestorów odnoszących sukces w przyszłości. Bo jak niby ktoś ma się nauczyć radzić z bessą na rynkach tradycyjnych jak jej nie było od 14 lat, i każde spadki są ratowane dodrukiem. Tymczasem zmienność krypto rynku robi ci twardą skórę. Dostajesz baty, raz, dwa, trzeci raz i się w końcu uczysz jak zarabiać... A zarabia się na wzrostach (też swoją
  • Odpowiedz
@Bonusr: Jest to czynnik, który swego czasu wywindował ceny do niebotycznych wielkości, i wymiótł towar ze sklepów - nawet mając kasę, nie szło go kupić. Niech ten Bitshit zdechnie razem z Putlerem!
  • Odpowiedz
Swego czasu. Dobrze to ująłeś. Tamte ceny juz nie wrócą czy krypto zginie czy tez nie. Skad ta twoja nienawiści do krypto. Po za oczywiscie tym ze nie pozwalaja ci kupic karty?
  • Odpowiedz
@Corona_Beerus: beka z tego że chłopy #!$%@?ą oszczędności życia w zwykły hazard i dorabiają ideologię cyfrowego złota, które zawsze będzie rozsło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do tego krypto miało zrobić z ludzi milionerów TYLKO dlatego że je kupili, szczególnie dobrze było to widać w przypadku #luna

Opis sytuacji w skrócie, jak chcesz możemy podyskutować
  • Odpowiedz
beka z tego że chłopy #!$%@?ą oszczędności życia


@basalyk44: no straszna beka. Kupiłem sobie mieszkanie za 5 usd. Ale się wszyscy śmialiśmy xddd

Do tego krypto miało zrobić z ludzi milionerów TYLKO dlatego że je
  • Odpowiedz