Wpis z mikrobloga

@Andr3v: wiem, grałem w to. Ta gra ma niesamowity klimat, taki współczesny Jack Orlando :) z angielskim to prawda, pamiętam że nie raz się zacinałem bo nie mogłem zrozumieć o co chodzi :)

@flager: dzięki za ostrzeżenie
@flager: Mało która gra ma blokadę regionalną. Ale na wszelki wypadek dałem link do Łowców, jak coś będzie miało to tam będzie info o tym.

@invit: Ja jeszcze nie grałem mimo, że czeka na koncie Steam :P
@flager: @Hemus: w sumie to #!$%@? z tym amazonem, jakieś blokady, dziwne promocje :P poczekam na wyprzedaże na steamie. I tak mam tam więcej gier niż jestem w stanie ugrać :)
@invit: Ja wiem? Ja kupiłem i jestem w ch*j zadowolony (zwłaszcza, że sama trójka chodzi po 7$ w górę), z zatoki miałem problem z jedynką na win7, tutaj wszystko elegancko i legalnie ;). Ale Twój wybór :D

BTW. dopiero teraz przejrzałem listę i widzę, że ta promocja jest znowu. Max Complete za 7$ i sam Max 3 za 7$. Genius!
@Andr3v: Tomb Raidera za 7.99$ się opłaca? Było gdzieś taniej? Bo miałem już kiedyś kupować, ale stwierdziłem, że gra nie zając, nie ucieknie. A i tak miałem coś na święta sobie fajnego do grania kupić.