Wpis z mikrobloga

Oj WIkingi, coś zaczynacie po morawieckiemu wieszczyć sukcesy. Aktualna oferta NoLimit 25zł. Wg. waszego maila po zmianach UWAGA ZAOSZCZĘDZĘ!!! Czemu? Bo zamiast 39zł będe płacił 35zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Coś tu chyba nie halo. Gdyby nie to, że #mamzafree to już szukałbym innego operatora, ale jak tak dalej pójdzie to i to mnie nie zatrzyma. Szkoda patrzeć na dziurawiejący drakkar ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mobilevikings
  • 13
@TeflonDon: właśnie też o tym przed chwilą przeczytałem. Trochę przegięcie. Jakby nie można było zostawić oferty za 25 zł tym bardziej, że jest zwykły, a nie tylko prefect match. Na siłę zwiększają opłatę. Żółta kartka.
@dlu: swoją drogą to ciekawe, bo kiedyś w mailu było

Oferty Standard, No Limit oraz Chill ON przestają być przez nas wspierane. 13.07.22 wszystkie numery korzystające z ofert No Limit i Chill ON doznają automatycznej aktualizacji na ofertę Match.


No i spoko. Aktualnie matche sa 3:
- solidny za 20zl
- perfekt za 25zl
- ekstra za 35zl

No i teraz kluczowe pytanie. Dlaczego ofertę ulepszają do Ekstra a nie do
@TeflonDon: @dlu: Ahoj Vikingi! Mały sztorm zamieszał nam w mailingach. Powinniście dostać wiadomości z wyjaśnieniem sytuacji i opisaniem jak potoczy się ulepszenie dla Waszego numeru (i że faktycznie będzie ono ulepszeniem!). ( ͡° ͜ʖ ͡°)

hahah dostalem maila, ze sprostowaniem. Teraz nagle okazuje sie, ze mam nolimit39 xD

@TeflonDon: W wiadomości jest informacja, że otrzymałeś błędny komunikat, tak jakbyś korzystał No Limit 39, jednak wiemy