Wpis z mikrobloga

Zamawiał ktoś ostatnio od laykers? dostałem cultta z łodygami. Wprawdzie nie jakimiś wielkimi ale sporo ich, czy miał ktoś kiedyś łodygi w culcie? mi się wydaje, że nie, ale w sumie nie skupiałem się na tym nigdy. Zastanawiam się czy nie podróba :P w smaku też jakiś taki jakby więcej nikotyny...
#shisha
  • 5
@outkay: kilka razy zdarzyły mi sie łodygi w culcie. Niestety, to nie jest jakiś topowy tytoń, dlatego tez jakość pozostawia sporo do życzenia,

W jaki sposób wyczuwasz nikotynę w smaku? Więcej nikotyny objawia sie większym buzzem podczas palenia, ale nie wpływa to na smak tytoniu
@szaman_aman czyli myślisz, że legit? Mi się chyba w culcie nie zdarzyło żeby było ich tak dużo. Potem może wrzucę foto
Właśnie o "buzz" mi chodzi. Jakies 60 procent mocy ciemnego heavenline dark horsa. Generalnie znam to uczucie i raczej ma więcej nikotyny, kumpel też potwierdził :) ale być może to kwestia cybucha bo pierwszy raz paliłem na turce.. Chociaż nigdy nie czułem tyle mocy w blondzie..:)
@outkay: raczej legit. Trafiła mi się kiedyś taka partia darkside - wyglądało jakby gdzieś im kontrola jakości siadła.

Taka moc w cultt to coś dziwnego… Ale zmiana cybucha tez może mieć tutaj wpływ. Na czym wcześniej paliłeś?
@szaman_aman solaris killer, upg, evil Tower, hookain phunnel... Ale w sumie ten cybuch jakoś tak dużo bardziej grzeje niż pozostałe które wymieniłem, a moc szczególnie była odczuwalna w pierwszych 10 minutach palenia więc może po prostu mocno dogrzalem.. Będę próbować jeszcze.