Wpis z mikrobloga

@smialson: co się śmiejesz? Nowy na świecie? Wzrost przeważa nad umiejętnościami. Możesz być mistrzem ufc w wadze lekkiej ze wzrostem 180, a z przeciętnym typkiem 190 będziesz miał problemy i takie są fakty. Wzrost jest najważniejszy
  • Odpowiedz
@smialson: ale szeliga jest niższy od parke XDDDDD Tyburski ma trochę umiejętności, na pewno są mniejsze niż normana, ale jest O GŁOWĘ wyższy, więc w połączeniu z jego umiejętnościami, ma szanse na wygraną
  • Odpowiedz
@Janek1916: Walk Normana poza KSW nie śledziłem, ale jedynym gościem, który zlał Parke'a w tej federacji, jest Mateusz Gamrot. Sory, ale Tyburski chce po prostu dostać dobrze opłacony #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Og0rek: no jak się kończyło? że podchodził z głową nisko pod samego przeciwnika i go nawalał? w mma do nikogo wyższego nie skróciłby dystansu tak bardzo, bo by dostał kolano czy kopa i by go nie było. Nie porównuj boksu do mma XDD
  • Odpowiedz
@Janek1916: No tak, kończyło się to tym ze Tyson pod gardę cały czas podchodził i bombardował skutecznie sierpami,ludzie wysocy mieli wtedy spore trudności.A jeśli chodzi o mma to z mojego doświadczenia ludzie niżsi przeważnie lepiej radzą sobie w zapasach jak i parterze o wiele łapiej złapać przeciwnika za noge wlasnie przez to ze jest wyższy,ludzie nizsi mają też lepszą mobilność dlatego cm nie mają tutaj nic do rzeczy,prędzej kilogramy.
  • Odpowiedz
No tak, kończyło się to tym ze Tyson pod gardę cały czas podchodził i bombardował skutecznie sierpami,ludzie wysocy mieli wtedy spore trudności.


@Og0rek: no to dokładnie tak napisałem i dodałem że w mma nigdy nie podszedłby na tak krótki dystans do 12 cm wyższego przeciwnika.
  • Odpowiedz