Wpis z mikrobloga

@smialson: co się śmiejesz? Nowy na świecie? Wzrost przeważa nad umiejętnościami. Możesz być mistrzem ufc w wadze lekkiej ze wzrostem 180, a z przeciętnym typkiem 190 będziesz miał problemy i takie są fakty. Wzrost jest najważniejszy
@smialson: ale szeliga jest niższy od parke XDDDDD Tyburski ma trochę umiejętności, na pewno są mniejsze niż normana, ale jest O GŁOWĘ wyższy, więc w połączeniu z jego umiejętnościami, ma szanse na wygraną
@Janek1916: Walk Normana poza KSW nie śledziłem, ale jedynym gościem, który zlał Parke'a w tej federacji, jest Mateusz Gamrot. Sory, ale Tyburski chce po prostu dostać dobrze opłacony #!$%@?.
@Og0rek: no jak się kończyło? że podchodził z głową nisko pod samego przeciwnika i go nawalał? w mma do nikogo wyższego nie skróciłby dystansu tak bardzo, bo by dostał kolano czy kopa i by go nie było. Nie porównuj boksu do mma XDD
@Janek1916: No tak, kończyło się to tym ze Tyson pod gardę cały czas podchodził i bombardował skutecznie sierpami,ludzie wysocy mieli wtedy spore trudności.A jeśli chodzi o mma to z mojego doświadczenia ludzie niżsi przeważnie lepiej radzą sobie w zapasach jak i parterze o wiele łapiej złapać przeciwnika za noge wlasnie przez to ze jest wyższy,ludzie nizsi mają też lepszą mobilność dlatego cm nie mają tutaj nic do rzeczy,prędzej kilogramy.
No tak, kończyło się to tym ze Tyson pod gardę cały czas podchodził i bombardował skutecznie sierpami,ludzie wysocy mieli wtedy spore trudności.


@Og0rek: no to dokładnie tak napisałem i dodałem że w mma nigdy nie podszedłby na tak krótki dystans do 12 cm wyższego przeciwnika.