Wpis z mikrobloga

@sypazrw: Skoro Karolina przez Kapsla nie cierpiała to teraz dopiero będzie cierpieć, faceci nie są inni dla różnych kobiet, są tacy sami, skoro traktował tak Wiktorię to ją będzie tak samo tylko narazie jest w fazie robienia dobrego wrażenia aż rybka się złapie ;)
  • Odpowiedz
@Aurelia2021: oczyma wyobraźni widzę Srolcię rapującą w teledysku ….. klapa klipu murowana XDD

@yolllx33: nie mam pojęcia o czym Ty do mnie piszesz i jaki live? Ja go wyrzuciłam już dawno z pamięci… tak jak regularnie wynoszę śmieci z domu żeby nie śmierdziało
  • Odpowiedz
@Rosalinea: co do klipów to i tak jest klapa. Hakuna ma ponad 900 tys bo wypuszczona była w trakcie hotelu, merch ma 300 bo miesiąc jakoś po emisji, a m5 ma 50 tys a był wypuszczony 2 msc po emisji. Czyli jego kazdy nowy klip będzie miał coraz mniej aż wróci do tych 2-3 tys wyświetleń z czasów gdy nikt o nim nie słyszał
  • Odpowiedz
@yolllx33: nie dziwie się…. Choć i tak nie wiem nadal o czym Ty do mnie piszesz (ʘʘ) w ogóle mnie to nie interesuje. Jego persona tylko do szydery jest przydatna. Jego czas i zainteresowanie nim minęło wraz z finałem 4 sezonu HP
  • Odpowiedz