Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 124
@Papier_Toaletowy:

Szacunek za duże jaja, akurat Rosja ma #!$%@? na punkcie ruszania radzieckich budowli w byłych swoich koloniach. Nawet Putin w przemówieniu, gdzie uzasadniał swoją "specjalną operacje wojskową" przeciw Ukrainie poruszył temat niszczenia przez ukrainców radzieckich pomników itd, na końcu groźnie dodał "chcecie dekomunizacji? To my wam pokażemy co znaczy prawdziwa dekomunizacja", ogólnie chyba jego najbardziej psychopatyczne przemówienie jeśli chodzi o ładunek emocji i wrogości względem Ukrainy.

Odkąd pamiętam to Kreml
Jak ktoś się trochę interesuje tym to wie o czym pisze, masa polskich naukowców, profesorów, lobbystów, głównie w ostatnich latach z sektora energetycznego ginęła w tajemniczych okolicznościach. Nie ma złudzeń, że to są ofiary Rosji i ich interesów.


@k_a_h_l_u_a: rozwiniesz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Papier_Toaletowy:


Szacunek za duże jaja, akurat Rosja ma #!$%@? na punkcie ruszania radzieckich budowli w byłych swoich koloniach. Nawet Putin w przemówieniu, gdzie uzasadniał swoją "specjalną operacje wojskową" przeciw Ukrainie poruszył temat niszczenia przez ukrainców radzieckich pomników itd, na końcu groźnie dodał "chcecie dekomunizacji? To my wam pokażemy co znaczy prawdziwa dekomunizacja", ogólnie chyba jego najbardziej psychopatyczne przemówienie jeśli chodzi o ładunek emocji i wrogości względem Ukrainy.


Odkąd pamiętam to Kreml
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Atx0937: @wioslarz-umyslow:

Oczywiście. Tylko obecnie jestem zajęty, a więc w wolnym czasie, kwestia godzin wrzucę co mi wiadomo. Swego czasu mocno się w to wkręciłem i przeczytałem kilka książek, gdzie były wzmianki o tym i tamtym (uprzedzam, nie mam namyśli Sumlińskiego), grach służb specjalnych i powiązań agentury z newralgicznymi sektorami państwa polskiego.

Wszystko to można wrzuć w teorie spiskowe, jakieś domniemania, nadinterpretacje. Głównie z tego powodu, że nikt się nie
masa polskich naukowców, profesorów, lobbystów, głównie w ostatnich latach z sektora energetycznego ginęła w tajemniczych okolicznościach.


@k_a_h_l_u_a: ja się nie interesuję. Możesz podać źródła do tej masy?