Wpis z mikrobloga

@RdzaSpi: tam dzieciństwo. Człowiek nawet jak stary, to może być głupi i ja na przykład przez chwilę nie tak dawno wierzyłem, że Elon Mózg to jakiś wizjoner i pchnie ludzkość do przodu.
A tu się okazał zwykłym sprzedawcą samochodów, kłamiącym na każdym kroku o wszystkim o czym może byleby tylko zarobić.
Na szczęście nie byłem jakimś wyznawcą, ale nie weryfikowałem informacji.
  • Odpowiedz
@Re_mi: dokładnie, okropność. To mnie przerosło, nigdy się po tym nie pozbierałem. xD

A później jak zauważyłem, że dorośli wolą być okłamywani, w kłamstwie żyć, a mieć spokój. To zaczynało się coraz gorzej robić ze mną.

Hmmm. Może dlatego jestem #!$%@?.
  • Odpowiedz
@RdzaSpi: ja wierzyłem że rodzice zawsze chcą jak najlepiej dla swoich dzieci, teraz jako dorosły wiem że częściej chcą jak najlepiej dla siebie a dzieci są później ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@RdzaSpi:
- że w rządzie są mądrzy i wykształceni ludzie - prawdziwa elita narodu(chociaż w czasach dzieciństwa gdy rządziło SLD, i większość ministrów było specjalistami w swojej dziedzinie, w pewnym sensie była to prawda)
- że dorośli ludzie to osoby odpowiedzialne, dojrzałe psychicznie i emocjonalnie
- że decyzja o dziecku u ludzi dorosłych jest podejmowana po bardzo długim namyśle, i wspólnych rozważaniach przez przyszłych rodziców
- że alimenciarze to nieodpowiedzialni kretyni
  • Odpowiedz
@RdzaSpi: Ah i wierzyłam w to co mówili starsi ludzie o tym jak młode pokolenie jest nieodpowiedzialne i samolubne. Życie zweryfikowało jednak kto jest największym egoistą doprowadzając ten świat do tego na czym teraz stoimy i czyim interesem Ci ludzie się kierują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RdzaSpi:
że trzeba coś osiągnąć żeby zacząć cieszyć się życiem tymczasem żeby coś osiągnąć trzeba się cieszyć życiem jakim jest. Osiągnięcie celu życiowego jest jak wejście na wysoką górę (niech będzie nawet 2tysięcznik). Chwilowa euforia, poczucie spełnienia a później droga w dół do codziennego życia. Tylu ludzi nie potrafi się odnaleźć po "spełnieniu marzeń" i popada w depresje że to aż smutne.
  • Odpowiedz