Wpis z mikrobloga

Francuskie sondażownie to jest jedno wielkie xD

Milion sondaży, że na pewno NUPES (nie, żeby to było takie najgorsze) wygra 1 turę, Macron zagrażony, blablabla, zrobili już nawet prognozy tytułem exit poll że już na pewno NUPES i Macron tym bardziej zagrożony.

Po czym efekt jak zawsze taki sam, czyli RiGCz górą (picrel)

A komuchy od Melanchona na pewno się popłaczą już rano ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kandydatka Dobrej Zmiany tam gdzie jej miejsca - nawet z ruskim onucem trzecie miejsce

#bekazpisu #bekazlewactwa #francja #neuropa #4konserwy
Kjedne - Francuskie sondażownie to jest jedno wielkie xD

Milion sondaży, że na pew...

źródło: comment_1655077359vjJwEJYLE9uDfBdorUF9Op.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Milion sondaży, że na pewno NUPES (nie, żeby to było takie najgorsze) wygra 1 turę, Macron zagrażony, blablabla, zrobili już nawet prognozy tytułem exit poll że już na pewno NUPES i Macron tym bardziej zagrożony.


@Kjedne: Prawda jest taka, że i tak wynik jest na styk. Kilka setnych procenta to nic właściwie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kandydatka Dobrej Zmiany tam gdzie jej miejsca - nawet z ruskim
  • Odpowiedz
I tak prawica może liczyć na historyczne sukcesy za tydzień. Le Pen wygrałaby wybory już w pierwszej turze (co chyba nigdy się nie zdarzyło kandydatowi nacjonalistów),


@plackojad: ;;Socjalistka" Le Pen jest już nagle prawakiem, ale ,,socjalista" Kaczyński już nie może?
  • Odpowiedz
bo niby jaki interes ma np. stronnictwo Macrona w zachęcaniu do głosowania przeciwko nacjonalistom w pojedynku z NUPES, jeśli przybliżyłoby to lewicę do zwycięstwa


@plackojad: Elisabeth Borne już poparła Russella, faszyzm nie przejdzie, a interesem są wartości Republiki
  • Odpowiedz
@Kjedne: No tak, poprała, bo została wywołana do tablicy przez rzeczonego Rousella. Wyobrażasz sobie, jak brak jej reakcji mogłaby wykorzystać lewica? Raczej żaden z systemowców nie chciałby być oskarżany o wspieranie "skrajnej prawicy"... ( ͡º ͜ʖ͡º)

W tym, co pisałem bardziej chodziło mi o to, czy politycy establiszmentu przyjmą taktykę niewychylania się, jeśli nie ma takiej konieczności. Póki co politycy prezydenckiej partii (poza wymienionym przez Ciebie
  • Odpowiedz
niewychylania się


@plackojad: wg mnie raczej to załatwią na poziomie okręgów.

Nie wyobrażam sobie, żeby KTOKOLWIEK ROZSĄDNY poparł Melanszoida w sytuacji kiedy do wyboru będzie Melanszoid a kandydat RN i tutaj mogą być różne opcje.

W sensie możesz mieć sytuację kiedy masz po jednej stronie kogoś z Generation.s a po drugiej szalonego neonazistę, a z drugiej strony możesz mieć kogoś pokroju Ciottiego a z drugiej strony Melanszoida.

Zresztą nawet Borne dała
  • Odpowiedz
który interesuje się wyborami we Francji


@plackojad: Ja nawet w nich kiedyś glosowalem ¯\_(ツ)_/¯

Jak zobaczyłem jak właśnie op z niesamowitą pewnością siebie ogłaszał kiedyś brak drugiej tury u Le Pen przez Zemmoura to myślałem, że umrę ze śmiechu xD

myślałem też wtedy (jak. Zobaczyłem w co wierzy wykop) nad tagiem z ciekawostkami z Francji, które poza francuski net nie wychodzą, ale mi się odechciało xD

Generalnie podział u Republikanów jest
  • Odpowiedz