Wpis z mikrobloga

Nie wiem o co chodzi z tym całym krypto ale tak:
Gościu dostał na jakiś projekt +- 3 bańki$$ czyli 1700 ETH

Żeby zabezpieczyć kapitał miał się zhedgować.
Nie zhedgował się.
Po jakimś czasie zwrócił? Spieniężył? 1000 eth które były już warte 3 bańki bo hossa
700 eth sobie wziął

dobrze rozumiem?

Poza tym czemu się hedgować? Nie lepiej spieniężyć do dolarów i trzymać dolary?

kto słucha takiego gościa albo jest on dla kogokolwiek autorytetem? to jak ja nagabywałem półtora roku temu na GME i pisałem że jestem retardem to można było do mnie mieć więcej zaufania
#zaorski #gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jedenastywrzesnia: jakby zamienił do stabli, to by nie miał po co "hedgować" (wg swojej definicji) ani jak ukryć tego, co robił, bo by wszystko było na blockchainie. Na ten moment zaorski niczym się nie różni w kwestii transparentności od ludzi-exceli, których tak krytykuje. Chłop grał kasą z bsb i nazywa to "hedgem", nic nie pokaże, jedynie co dostaniemy, to jego słowo, prezentacje w "excelu" i manipulacje słowne.
  • Odpowiedz
@jedenastywrzesnia: Z tego co rozumiem, ale tez nie jestem w temacie od dawna, to takie akcje są po niezgodne z prawem. Ale jak jak ktoś liczy na szybki zysk to musi akceptować ryzyko jakie się z tym niesie. Ci którzy się grubo zapakowali na samym początku jego projektu maja teraz idealna okazje żeby się spieniężyć. A domyślam się ze gosc nagonił mnóstwo ludzi Ala Stanowski, i wystarczy ze da im
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: Myślisz ze gość sie boi konsekwencji prawnych? Moim osobistymi zdaniem typ nagonil na swój projekt grube warszawskie ryby, i odpowiada jedynie przed nimi. tak długo jak daje zarobić komu trzeba fo może robić ci mu się tylko podoba.
  • Odpowiedz
Myślisz ze gość sie boi konsekwencji prawnych?


@BBananowy: Tak, zbyt dużo może stracić idąc do pudła

Moim osobistymi zdaniem typ nagonil na swój projekt grube warszawskie ryby, i odpowiada jedynie przed nimi.


@BBananowy: Przecież chłop nagania ulice z swojego zooma, niech 1000 osób wpłaci 1000zł i masz potężną sumkę
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: Niby tak, ale tak jak wspomniałeś. Krypto nie są regulowane tak jak fiaty. I masz racje, wpłaca i stracą, tak jak wpłacali na amber gold. Bo kto ma potencjalne wieksze chody czy wpływy? 1000 robaczków co wpłaca po 1000pln? Czy ktoś kto sobie może pozwolić na wrzucenie w taki projekt banki?
  • Odpowiedz
Bo kto ma potencjalne wieksze chody czy wpływy? 1000 robaczków co wpłaca po 1000pln? Czy ktoś kto sobie może pozwolić na wrzucenie w taki projekt banki?


@BBananowy: Wychodzi z założenia że ktoś kto może #!$%@?ć milion czy dwa w jakiś projekt Zaora to ktoś wpływowy tymczasem spora część ulicy to przedsiębiorcy którzy dorobili na jakimś biznesnie pokroju kładzenie kostki brukowej wygrywając jakieś lokalne gówno-przetargi czy po prostu jakaś usługa im
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: Masz racje, źle się wyraziłem. Tak jak mówisz, suma inwestycji w projekty Rafałka nic nie znaczą. Chodziło mi bardziej o fakt ze Zaor pojawił się np. w HejtParku u Stanowskiego. Tego samego Stanowiego ktory od dawna, dla własnego interesu, buja sie z obozem rządzącym. Stan futbolu w TVP, Borek komentujący mecze w publicznej tv. Reasumując, Warszawka sie bawi.
I o to tych milionerów mi chodzi. Nie jakiegoś Janusza ktory
  • Odpowiedz
Tego samego Stanowiego ktory od dawna, dla własnego interesu, buja sie z obozem rządzącym. Stan futbolu w TVP, Borek komentujący mecze w publicznej tv. Reasumując, Warszawka sie bawi.

I o to tych milionerów mi chodzi. Nie jakiegoś Janusza ktory ciezka praca dorobił sie na kostce brukowej. Tylko o tych co grzeją swoje cztery litery na ciepłych posadkach i całują sie nawzajem po dupskach :)


@BBananowy: No mam wątpliwości czy takie
  • Odpowiedz