Wpis z mikrobloga

Dziś zrobiłem ciut ponad 400km i mniejsza o dupę i kość ogonową, ale wibracje w dłoniach jak po robocie młotem wyburzeniowym albo pilarką przez kilka godzin. Nie było to bolesne, ale czy rękawice nie powinny tego ogarniać? racer skóra letnie raczej

#motocykle
  • 11
drugi sezon, to sam nie wiem :), co do jąder to też ten v storm wymaga odpowiednich gaci bo dziś moja moszna dostała za swoje. No i generalnie jej poprawianie na rynku w Augustowie wśród ludzi lecących na mszę było dosyć niezręczne.
@taopiepie: I przede wszystkim jakie moto? Jak miałem ER6 to od dwucylindrowca i nieporyginalnych manetek miałem mocne delirium, teraz przesiałdem się na triumpha sprinta i po 350 km jak młody bóg.
@taopiepie jeżdżę dl-em, przecież to vka swoje musi podrżeć :) Choć ja jakoś po 300km nie miałem problemu. Może nieraz rękę prądy przejdą ale chwila jazdy bez trzymanki czy przystanek i jest ok. Co do jajek to już nie rozumiem dlaczego coś tam ci przeszkadza. Duża wygodna kanapa, silnik nie grzeje w torbę więc o co chodzi?