Wpis z mikrobloga

Za jakiś czas biorę ślub, nie chcemy wydawać kasy na barmana, więc stwierdziliśmy, że wstawimy na salę stolik z tzw. ,,kolorowymi" alkoholami, żeby każdy mógł sobie polać co będzie chciał. Bywałem już na weselach z takim stolikiem bez barmana i w sumie jak dla mnie ok, sam jestem z tych co wolą się napić czegoś innego, niż wóda. No i teraz mam pytanie, co wg Was powinno się znaleźć na takim stole, z alkoholi innych niż wódka i wino? Na razie mam na liście whisky (klasyk), jagermeister, rum/gin. Coś jeszcze byście tutaj dodali? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I drugie pytanie to czy polecacie jakąś konkretną whisky? Nie chcę kupować zwykłego red labela, nie chcę też wydawać nie wiadomo ile za butelkę, bo większość osób z wesela i tak tego nie doceni (tak się tylko tłumaczę, tak naprawdę nie chce wydawać zbyt wiele hajsu na imprezę xD). Może coś z lidlowych marek? (kiedyś coś od nich piłem i kojarzy mi się, że mają dobry stosunek jakość/cena)

#wesele #slub #alkohol
  • 7
@Mmmmmm:
Ja na 120 osób mam 10 win białych, 10 czerwonych (Portade - obecnie promocja w większości Dino), 4 litrówe butelki Jim Beam (promocja w Kaufland), 4x litrowe butelki Ballatise (promocja Lidl), 8 butelek ginu Seagros (promocja Biedronka) i 8 butelek Martini. Do tego po 3 litry domowej cytrynówki, bimbru i tzw. ukrainki.

Te alkohole nie są z tych premium i najdroższych ale myślę, że trzymają najlepszy stosunek ceny do jakości.