Wpis z mikrobloga

[ #kibole #wroclaw #nsz #historiapolski]

Dzisiaj w sali VIP budynku klubowego Śląska Wrocław przy ulicy Oporowskiej odbyło się spotkanie z żołnierzem Narodowych Sił Zbrojnych, panem Władysławem Dłużniewskim, pełniącym funkcję prezesa dolnośląskiego okręgu. Pan Władysław opowiadał o swych początkach w NSZ, a także wypowiadał się na temat zadłużenia naszego kraju, które w tej chwili wynosi BILION złotych.
Pobierz
źródło: comment_UdpwihH3lKpEhMvW9y9oOrWxa5hvrhsG.jpg
  • 7
@madry_i_mieciutki: jawny na stan dzisiejszy to około 900 miliardów według pana Władysława, był także pan doktor (niestety personaliów nie podam, bo jakoś mi umknęły) i to on właśnie powiedział, że wraz z ukrytymi długami jest to bilion złotych. Podobno jest to pan doktor, który się zna na takich sprawach.
@belette: wszystko fajnie, ale dlaczego Pan Władysław wypowiada sie na temat długu? I czy ten pan doktor, który się "podobno zna na tych sprawach" na prawde sie na nich zna? Nic do Pana Władysława nie mam, dziwi mnie, że ludzie go pytają o dług publiczny. Pan Władysław żołnierzem był, nie ekonomistą. Co do zadłużenia, rewelacji nie ma, ale są szanse na spokojne wyjscie z tego, jesteśmy w lepszej części Europy: http://tiny.pl/qcxgh
@belette: no nie tylko wg. pana Władysława tylko wg. każdego analityka i urzędu statystycznego. Ukryty dług. wg. np. FORu(ci od Balcerowicza) wynosi 3 biliony czyli 83 tysiące na mieszkańca. Z tym że co do liczenia długu ukrytego można się spierać.
@test_user: wypowiada się dlatego, że był doradcą finansowym za czasów Tadeusza Mazowieckiego (nie chcę niczego przekręcić), siedzi w tym temacie i opracował wiele prac na temat zadłużenia i finansów kraju.

@madry_i_mieciutki: wybacz, niestety wcześniej nie byłam świadoma jaki jest dług i po usłyszeniu takiej sumy jestem.. załamana.