Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, potrzebuje kompresora i zastanawiam się czy jest sens płacić 300-500zl,skoro są produkty nawet w okolicach 120zl.
Używać będę rzadko, głównie do pompowania kół w rowerze i awaryjnie w razie laczka w samochodzie, najlepiej jakby był zarowno 230v jak i 12v/kable do akumulatora. Ktoś coś pomoże, bo w necie nie znalazłem forum miłośników kompresorów ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rower #samochody
  • 11
@Karpaj: nie no jak kompresor to tylko pod 330 V czyli siłę. Innego nie opłaca się brać bo będziesz musiał czekać. W dodatku najlepiej zbiornik z 2m3 i koniecznie osuszacz. Dobrzy byłoby jakbyś jeszcze zbudował mu osobne, dobrze wentylowane pomieszczenie
@Karpaj Do rowera to pełno tych małych teraz jest xiaomi , 70mai. Ja w aucie mam na zapalniczkę Oplowski ,który został mi po jakimś aucie i wszystko nim pompujemy.
@Karpaj: dwie istotne sprawy, na jakim cisnieniu jezdzisz na rowerze i czy uzywasz opon bezdętkowych. W pierwszym przypadku sporo tanszych kompresorow bedzie mialo proble zeby nabic powyzej 5-6 bar, w przypadku bezdętkowych potrzebujesz duzy przeplyw zeby opona wskoczyla na ranty.

Wiec... to zalezy ( ͡° ͜ʖ ͡°)