Wpis z mikrobloga

Bawiąc się radiem President Randy III, nurtowały mnie dwie białe zworki w nim zawarte; po jego rozkręceniu...
Okazało się, że jeśli je przeciąć - to właśnie uczyniłem, radio zostało o nowe "czterdziestki". Po wciśnięciu przycisku 'F' (dwukrotnie), mamy wybór: A, B, C, D, E i G (chyba powinno być 'F') (-; zmoeniając pdzyciskami: góra/dół.

Jeżeli teraz wciśniemi raz przycisk 'F' przez dłuższą chwilę, to zmieniamy, tzw. 'piątki' w 'zera'.

Dodatkowo radio odblokowało też, tzw. sloganowo 'dziury' pomięszy kilkoma kanałami wyświetlając znak 'alfa'.

No i jedna rzecz, to prawidłowość zmontowania radia..., ktoś to radio jak składał w fabryce, to nie umieścił w prowadnicy przewodu czarnego biegnącego od batrii, przez to został skręcony śrubką z sobą..., taka mała fuszerka (-;

#cbradio #krotkofalarstwo #hacking
  • 13
A to jeszcze przed rozcięciem xD


@masqar: tak wgl dałeś mi do myślenia.
jako że sam lubię coś rozbabrać i pokręcić na #!$%@? śrubkami, świta mi we łbie, że całkiem niedawno coś też w tak durny sposób usprawniłem, i nawet jakiś dodatkowy ficzer uzyskałem.
ale za cholerę nie pamiętam, co to było. xD
teraz będę kminił, zamiast le mans śledzić. ;)
@dos_badass Jest tak czasami..., najgorszy to ten klin w głowie teraz...
Ja kiedyś pa.iętam, jak będąc troszeczkę młodszym..., vrałem na organach... i od złego podpięcia zasilacza (biegunowość) uszkodził się w nim jakiś tam procesor..., a że nie zależało mi już na nich, bo i tak nie grały, to śrubokrętem zwierałem wszystko co leciało do nóżek tego scalaka... i po zwarciu dwóch nóżek uzyskałem jej sprawność w 110%, bo uzyskałem nowe funkcje od
i tak nie grały, to śrubokrętem zwierałem wszystko co leciało do nóżek tego scalaka... i po zwarciu dwóch nóżek uzyskałem jej sprawność w 110%, bo uzyskałem nowe funkcje od perkusji :D


@masqar: o #!$%@? xDDDD
ty nie jesteś czasem multi z @DonRzoncy ? xD