Wpis z mikrobloga

Czy my w ogóle mamy jakiś plan na reklamowanie DOGE ? Czy robimy cokolwiek aby było bardziej popularne, czy dotarło do większej ilości ludzi spoza wykopu ? Teraz z tego co widzę, po wpisaniu w google dogecoin i różnych wariacji wyskakują prawie same linki do wykopu i blogów, skąd przeciętny janusz internauta nie wchodzący na wykop ma wiedzieć, że w ogóle coś takiego istnieje ? Proponuje zaplanować jakąś zorganizowaną akcję. Na przykład jakoś ladnie opisać w formie infografiki czym jest bitcoint i dogecoin i zaspamować jakieś największe polskie fora insomnie, karaczany i inne pierdoły. Musimy wyjść poza wykopowe kucowisko.

#dogecoinefekt #dogecoin #bitcoin #kryptowaluty #miszczmaretingu
panhajlajf - Czy my w ogóle mamy jakiś plan na reklamowanie DOGE ? Czy robimy cokolwi...

źródło: comment_W9CuWH7xUG6uYPguYuuup0wJ3UsW9AmU.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Mehgods: to dalej nie jest popularność, przynajmniej w Polsce. nie było nawet ani jednej wzmianki w mediach analogowych, bo to traktowane jest na razie jako śmieszkowa akcja wykopu, musimy przebić się do świadomości mniej obeznanych w internetach ludzi
  • Odpowiedz
@noisy: sęk w tym, że ten kogo nie interesują kryptowaluty nie pomyśli nawet: "O JA TEŻ MÓGŁBYM COŚ Z TEGO MIEĆ", bo nie jest tam wyjaśnione jakie to jest łatwe. Po pierwsze musimy przekonać zwykłych ludzi, że też mogą spróbować zainwestować i nie potrzebują do tego dużo pieniędzy, wystarczy na początek równowartość dwóch win. Po drugie musimy bombardować DOGE gdzie się da, żeby zwiększyć świadomość ludzi, że coś tam się
  • Odpowiedz
@kapsi: Ja od siebie mogę zająć się rzeczami, które ogarniam, spamować fora i tak dalej, ale niestety nie jestem grafikiem i sam nie ogarniam aż tak dobrze zasady działania kryptowalut, żeby przedstawić to laikowi w sposób łopatologiczny i zarazem nie przekłamując.
  • Odpowiedz
@panhajlajf: Aby Dogecoin stał się popularny musi zostać synonimem szybkiego, łatwego i pewnego zarobku. Jako takiego trzeba go reklamować aby każdy gimbus w tym tuskolandzie zapragnął go mieć, choćby dla zabawy. Jak było z Bitcoinem. Ciągle myślę nad jakimiś memami. Parę już wstawiłem na mirko.
  • Odpowiedz
@DeXteR25: ja bym raczej postawił na kreowanie wizerunku w stylu: postaw na DOGE równowartość dwóch win, jeśli osiągnie wartość chociaż 1/2000 bitcoina zarobisz naście tysięcy złotych, jeśli nie - stracisz równowartość dwóch win. łatwy pewny i szybki zarobek zawsze budzi nieufność :>
  • Odpowiedz
@panhajlajf: Dobrze gadasz. Nie mówię aby to robić wprost. Ale w prosty sposób dac to do zrozumienia. Kreować wizerunek bogaczy, prześmiewnych memów, które osiągnęły sukces dzięki doge. Nie wiem czy łapiesz moją ideę :|
  • Odpowiedz
@Epoche: po angielsku wiec naprawdę mały odsetek osób, które nie są zainteresowane kryptowalutami wejdzie i sprawdzi o co chodzi. mówię z własnego doświadczenia, bo pamiętam jak sam kiedyś dostawałem linki o bitcoinie, które regularnie zlewałem. pamiętam też jakie wtedy miałem wobec niego odczucia - coś w stylu: "łojeżu ale skomplikowane, i do tego trzeba mieć mocny komputer, no i w ogóle to nie rozumiem po co to. "
  • Odpowiedz
Według mnie nie można promować DOGE jako źródło zarobku. Fajnie byłoby gdyby DOGE naprawdę przyjął się w sieci i można byłoby kupić coś za nie np. reklama na stronie typu kwejk czy jakieś śmieszne duperele. W momencie gdy nastawimy ludzi, że DOGE jest do zarobku to gdy część straci swoje pieniądze będzie niezadowolona. Potrzebne jest stworzenie sytuacji by obie strony miały z tego zysk.
  • Odpowiedz