Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakoś nie walczyłem w sieci / IRL usilnie z feminizmem, czy ogólnie tym 'ruchem cielesnym', czasem sprawnie odbijałem głupie zarzuty (na spotkaniach) o pensjach niższych kobiet


JEDNAK... gdy zarzucono mi seksualizowaniu kobiet / ubrań w projekcie...


..to wkurzyłem się, wywaliłem wprost, że atakująca mnie typiarka odkleiła się, nie widząc, że sama jest problemem. Chwilowy ich zonk pozwolił mi skończyć myśl. Spójrzcie na swój Instagram, zwłaszcza <tu pada imię jednej krzykaczki> Twoje zamiłowanie do anime / mangi/ cosplay, przyczynia się do tworzenia zdjęć pikaczu czy innych postaci, które są seksualizujesz. Zdjęcia mają taki wydźwięk, przybraną pozycją, dekoltem, strojem. I to są postacie dziecięce, nie typowe stroje z sexshopu nauczycielki, czy policjantki, które dedykowane są do dorosłych


Tu jednak treść skierowana dla dzieci zostaje seksualizowania, na potrzeby wyświetleń, Same realnie wpływacie i zmieniacie to co jest neutralne/ dziecięce w element waszej promocji ciała. Oczywiście wspomniałem, ze nie tylko one, ale cały Instagram.


...jedna wybrała ścieżkę, płaczu i przyciągnięcia uwagi 'simpa zastępcy' kierowniczki, co już chciał mi wejść ze swoim wykładem. Nim się rozkręcił, przypomniałem mu, jak namiętnie lajkuje ich fotki i komentuje.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po co ten wywód - ta hipokryzja kobiet, wcale nie walczy z całą tą grupką kobiet, które wybijają się na tym. Tylko z facetami (kobietami też), które albo zwracają uwagę na seksualność albo sami korzystają z tego atutu jak ja w projekcie. Z nosie mam simpa jeden czy drugi co wstawia zdjęcia na wykopie czy obserwuje instagram juleczki, to jego upodlenie. Problem tkwi, że atakuje się ludzi, których wygodnie cenzurować, bo psują narzuconą retorykę.
Ziomek, jeżeli jesteś bezjajowcem, który broni takie zachowanie, odpuść, bo walczyć to powinieneś z tym kobietami, co każdą postać zamienią w UwU, a z Ciebie zrobią grzecznego pieska. Faceci, którzy też to robią nie są lepsi, jednak nie widzę ani buntu gdy mężczyznę się wrzuca w ten kanon w reklamie czy w życiu.
#simp #logikarozowychpaskow #instagram #pracbaza

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a1e390b025d493b59ddb7d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt