Wpis z mikrobloga

Wczoraj wypiliśmy i trafiłem chyba na wyznawcę PiS. Dowiedziałem się, że 500+ nie ma żadnego wpływu na inflację, na wzmiankę, że Orlen teraz nawet więcej ropy ciągnie od ruskich usłyszałem, że to propaganda.

Nawet jak powiedziałem, że zakładając jakby to była jednak prawda to jak zareaguje? No cóż, "umów trzeba dotrzymywać", a przecież gazu nie bierzemy. Poziom abstrakcji zaskoczył mnie.

Ogólnie było jeszcze kilka rzeczy, od tego, że Trzaskowski coś na antenie powiedział i myślałem, że serio kogoś tam wyzywał. Na wzmiankę, że 500+ zastąpić ulgą od podatku dochodowego też jakaś dziwna reakcja, jakby nie mógł zrozumieć co chce właściwie przekazać. Polski przemysł rozwija się bardzo szybko i Niemcy, Unia obawiają się Nas. Rodziny głodują, dlatego 500+ to świetny pomysł i przecież i tak mieliśmy, mamy na to kasę z tych łapanek vatowskich przekrętów. No i Orlen ma ceny, ale inne mniejsze stacje to już w ogóle mają wysokie ceny. What? W pewnych momentach zgłupiałem. A, że ludzie nie mają czym palić, nie stać ich na jedzenie to też wymysł.

A na koniec personalna wycieczka jak już nie było argumentów.
#pis
  • 5