Wpis z mikrobloga

o krwa, nie wiedzialem, ze desperacko szukacie oxy i majki na wykopie, to niezle lby jestescie, w czasach boomu na iv opio wsrod borderek i alternatywek, wiec na co drugiej takiej grupce fb sie to dostanie xd nie wspominajac o cebuli

ale byli kreatywni, co pisali do mnie, jak wstawilem zdjecie dwudziestek, ale to stare i nieprawda, bo czterdziestki teraz, ale sam siebie krzywdze, ze nic nie robie by przyspieszyc zwiekszenie dawki/paczek lub najlepiej przejscie na mst 100/200mg.

tak czy siak, powodzonka i nie polecam, bo nawet potem majac i dostep od lekarza, bedziecie caly hajs wydawac by na lewo kminic, jesli nie bedziecie chcieli wyjsc z ciagu a potem skreta, szczegolnie oxy na ktore rosnie tolera jak #!$%@?

jak juz ciagi to odwazcie sie z majka iv, w miare stabilna dawka, oxy mi tylko zepsulo to wszystko, nawet majka gorzej dziala wlasnie

a co do mnie, sam bym rzucil to gowno, bo rzucalem je sam, przezywajac skrety na sucho, nawet bez benzo, nie wiem jak ja dalem rade, tym bardziej raz skretem wywolanym za szybkim wzieciem iv bupry 8mg(a wczesniej majka iv), ale na moja chorobe tylko opio zabija bol i pozwala jakkolwiek zyc :/ za ewentualne literowki sorry, pisze na slepo

i nie, NIE DOSTANIECIE SILNE OPIO NA RECKE NARKOTYCZNA NA BOL PLECOW, SZCZEGOLNIE JAK MACIE MNIEJ NIZ 40 LAT, ZAPOMNIJCIE, to dluga walka i to na udowodnione choroby/urazy powodujace ogromny uniemozliwiajacy zycie bol, gdzie i tak dobrze miec historie tramadolu przez dlugi czas, bo od tego i tak beda chcieli zaczac

pzdr

#oksykodon #morfina #opiaty