Wpis z mikrobloga

Złoto wykorzystywane od setek lat w roli monetarnej musi kiedyś stracić jakiś procent wartości przez rozwój nauki i nowoczesnych technologii pozwalających na wyprodukowanie np. przez reakcje jądrowe. Obecnie droga ta jest nieopłacalna, co nie znaczy, że w przyszłości nie będzie się ona opłacać. Wszystkie te czynniki powinny uświadomić ludzi, że bitcoin w cyberpunkowej erze pokona złoto.
#libertarianizm #bitcoin #ludzkiedzialanie
P.....r - Złoto wykorzystywane od setek lat w roli monetarnej musi kiedyś stracić jak...

źródło: comment_16548833474rCfCDJlGsaLj4a83AoW8b.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@sxldsxxl: A był tu taki jeden nocoiner, nie shiciarz, tylko jakiś #!$%@? który tu ze dwa lata siedział i atakował BTC.
Kiedyś namierzyliśmy jego kanał na yt, gdzie miał film z videokamerki. Wrzucił ktoś tu link a on to usunął... ale udało się z cache przeglądarki zgrać kilkuminutowy fragment i już latało tutaj :D
Tak go dupsko zabolało ze usunął konto i zniknął. A jak groził pawlo na koniec w
Opposition_Fuhrer - @sxldsxxl: A był tu taki jeden nocoiner, nie shiciarz, tylko jaki...

źródło: comment_1654904967KLaq1znLcfAhHmp7UhWXh0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Opposition_Fuhrer: W ogóle rozbraja mnie ta cała pseudoanonimowość w clearnecie. I nie chodzi mi bynajmniej o to, że każdy jest haker albo mistrz Google engine i w mgnieniu oka wszystkie dane wyjmie.

Jak ktoś chce robić rzeczy, które wymagały od niego uprzednio anonimowości, to czemu to robi jawnie. Ja na przykład się nie ukrywałem nigdy w clearnecie, bo i po co. To nawet nie zabawa w kotka i myszkę. A
  • Odpowiedz
@dean_corso: Mój idol to Krzysztof Kononowicz. Wasale zjeżdżają do niego z całej Polski do zapierdzianego domku po matce po to, aby dać mu prezent. Po czym on kręci nosem i mówi, że nie lubi takiego piwa, oddaje to piwo i dodaje, że coca cola może być. Zabiera colę i chrumkając wraca do swojej rudery.

Taki właśnie chcę być za 30 lat.
  • Odpowiedz
@gosciu82: żaden tam przegryw z Atariego, pultanie się na portalach dla trolli i nastolatków oraz tablic reklamowych jeszcze nie daje takiego fantastycznego odznaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz