Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, chciałbym zacząć przygodę z pvp. Zbieram sobię powoli conquest na itemki i zacząłem się zastanawiać - dobrze rozumiem, że set pvp mogę spokojnie używać w pve, bez obawy, że będę bezużyteczny?
#worldofwarcraft #wow
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jednobrewy: domyślam się, że sety pod pve będą dużo lepsze. Chodzi mi o to, czy nie będę wyrzucany z grupy z dopiską "pvp set pleb" xd jestem casualowym graczem, więc topowe kluczy/raidow i tak nie będę robić
@Red_Ducc: A to jeszcze zależy od aktualnej mety, chwilo nie gram, więc nie wiem kto jest pod kreską. Jako tanka czy healera to cię zawsze wezmą, jako DPS spec z topu obecnej mety (wie wiem jaka jest, bo chwilowo nie gram) istnieje szansa, że nie wywalą z grupy. A jeśli jesteś DPSem, który nie znajduje się w mecie to nawet cię nikt nie zaprosi nigdzie.
jestem casualowym graczem, więc topowe kluczy/raidow i tak nie będę robić


@Red_Ducc: to zależy w co konkretnie celujesz, jak robienie jakiś 15 to gear nie ma większego znaczenia są do zrobienia pewnie z ilvl 240, zakładając że kierowca postaci potrafi nią grać.
@Red_Ducc: To skoro chcesz rajdować to co normal/hc/mythic bo nie wiem, dla mnie hc może zrobić również osoba bez gearu jeszcze po takiej dawce nerfów jakie do tej pory blizz dał na to hc idk, mówię to jest kwestia ogrania i znania ecounterów, gear to sprawa drugorzędna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Red_Ducc: jak chcesz grać retri pod PVP to tylko 3v3 i RBG wchodzą w grę bo na 2v2 nikt nie będzie Cię chciał chyba że masz ziomka healera. Jakbyś chciał to mogę z tobą polatać i Cię pohealac trochę bo mam preja niewygearowanego 0CR.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@choosewisely: najpierw to muszę trochę itemow pozbierać, bo jestem na 220ilvl, a później nauczyc się pvp, bo jestem całkowicie zielony. A RBG mi bardzo odpowiadają. Dzisiaj grałem parę normali i świetnie się bawiłem.
@Red_Ducc: Nigdy nie biore retri na insty xD, chyba ze akurat potrzebuje Venthyra i akurat jest Retri Venthyr xd ale to naprawde w ostatecznosci.

Prot Pala FTW!

Jesli nie celujesz w wysokie klucze/mythic rajdy to w full pvp secie cie wezma, jesli masz doswiadczenie :p
@Xemioza: ret poza kyrianami do wyrzucenia jest, w sumie w kyrianach też, na jakieś 23 wzywż zaczyna się trudność bo oneshoty wchodzą xd
Szkoda, że ret ma przylepioną taką łatkę "słaby spec" przez większość ludzi co nim gra i nie potrafi wykorzystać ani dmg ani utility ( ͡° ʖ̯ ͡°)