Wpis z mikrobloga

@milkas98: Nie mam kolegów normików. Znaczy mam ale mnie nie zapraszają.
@sxldsxxl: napisałem ci rozległą wiadomość, jakbym cię uważał od razu za kogoś gorszego to bym nawet na ciebie nie splunął więc się uspokój. Jesteśmy w przegrywie razem, nie ważne czy jestem „normikiem” czy nie. Moglibyśmy się kolegować na tagu ale wolisz mi pisać „wyjazd oski” wiec się chłop #!$%@?ł
@sxldsxxl: Nie zesraj się z tym swoim całym obrażeniem na cały świat i wszystkich ludzi
@Tigermass: Przegrywy to są ciekawe osobniki, maja swoje jakieś upatrzone wzorce, zamykają się w sobie, użalają się nad sobą a nic z tym nie robią. Jakiekolwiek inne podejscie do życia jest normickie i w ogóle nie ma co z tobą gadac. Faktycznie jest tez tak, ze jebią p0lki od najgorszych a potem i tak oceniają
@Syn_Krzysztofa: ehh, oski jak zwykle okłamywał chłopa, bo chłopów szanować nie trzeba. Każdy chłopem pomiata...

Ehh... Ja wiedział, że oski z niego wyjdzie, ehh

:(

Dla chłopa wiatr w oczy tylko, śmiechu warte
@sxldsxxl: Jak ci powiedziałem wcześniej, wyszedlem do ciebie z sercem. Olałeś wiec nie ma sensu z tobą dalej dyskutować. Możesz iść dalej płakać w poduszkę, śmiało. Gdybys tez normalnie do mnie podszedł to rozmowa potoczyłaby się inaczej, nie to nie
JESTEM OSKARKIEM WEDŁUG CIEBIE TO OKEJ, nie mam z tym problemu. Tylko po co dalej piszesz i się użalasz. Jeśli chcesz porozmawiać, zapraszam na pw. Jeśli nie to daj na czarno i tyle@sxldsxxl: