Wpis z mikrobloga

Panie @Opposition_Fuhrer dzielnie walczyłem z shitowcami pod Twoją nieobecność, jednak ta walka była nierówna i żmudna.

Mówią, że trzeba poznać swojego wroga, aby wiedzieć w jaki sposób z nim walczyć. Dlatego ostatnio przejrzałem całe top 50 krypto marketu i zrobiłem podsumowanie:

https://www.wykop.pl/wpis/66029449/siema-czulytomasz-zainspirowany-twoja-wklejka-z-tw/

Nie wyszło mi to na dobre. Następnego dnia przyśnił mi się Vitalik Buterin i Do Kwon. Przeraziłem się nie na żarty, bo jeszcze chwilę wcześniej leżałem sobie w wygodnym łóżku. A teraz byłem w dziwnym miejscu, które wyglądało jak symulacja blockchaina. Ale to nie była symulacja pogodnego, systematycznego i dobrze ułożonego blockchaina jakim jest bitcoin. Znajdowałem się w jakimś shitchainie, bardzo chaotycznym. Śmierdziało tam starym szczypiorem. Wywarło to na mojej psychice nieodwracalne skazy. Prawie wykrzyczałem, że trzeba kupować Luna 2.0, bo zaraz będą airdropy. To Do Clown kręcił w mojej świadomości, poznałem po jego szyderczym uśmiechu.

Obok stał Vitamin i tylko się przyglądał. Krzyknąłem do niego - VITAMIN PRZESTAŃ MNIE PRZEŚLADOWAĆ W MOICH SNACH. A on się zaśmiał i szepnął mi do ucha, że bitcoin poleci na 500 dolarów, a wraz z nim moja cała miesięczna wypłata wpakowana w niego. Strasznie wtedy płakałem. Powiedział też, że PoS będzie #!$%@?. Będzie tak zajebisty, że za dwa lata górnicy poodkupują z allegro GPU, które dziś sprzedali w obawie przed PoS'em.

Może i wróciłeś. Ale kto wie czy nie za późno.
#bitcoin #kryptowaluty #scamereum #ethereum
sxldsxxl - Panie @Opposition_Fuhrer dzielnie walczyłem z shitowcami pod Twoją nieobec...

źródło: comment_1654856685CB0baZgrTtHMQEkMh95Dmd.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Opposition_Fuhrer: szkoda. To było jak dragon ball jak miałem te 8 lat. Przychodziłem o 16 na wykop , profil opozejszon fjurer i sobie czytałem z banankiem na mordzie, zupełnie jak bym miał 8 lat i znów oglądał rtl7...
  • Odpowiedz