Wpis z mikrobloga

@calibromaniac: to może dziwnie zabrzmieć i być może ponuro, ale usłyszałem głos na cmentarzu równo o 14:00 w Anglii Birmingham Witton Cementary - ten głos się ze mną przywitał < Good Morning, Sir > chodziłem tamtędy ponieważ miałem po drodze lecz zarówno chciałem pozwiedzać stare groby. Od tamtej pory głos młodego chłopca zatkwił mi w pamięci - nie był złowieszczy lecz boję się wracać tamtędy od ostatniego razu.
  • Odpowiedz
@calibromaniac: Jakie źródło tego zdjęcia? Ten drewniany dom na rogu ulic Traugutta i Cmentarnej jeszcze do niedawna stał, uległ całkowitemu spaleniu kilka(naście) lat temu, pamiętam go dokładnie. Reszta okolicy obecnie nie przypomina tej ze zdjęcia, choć na samym cmentarzu nadal zachowało się kilka grobów (w większości zniszczonych i zaniedbanych) z połowy XIX wieku.
  • Odpowiedz
@Pawel929: źródło zdjęcia: internet nie pamiętam dokładnie z jakiej strony... a co do domu to rozebrano go podczas remontu cmentarza i bylo to około 15-20 lat temu... paliły się inne niepotrzebne budynki w tym mieście ale nie przypominam sobie żeby akurat ten się spalił jestem stałym bywalcem cmentarza bo mam tam już praktycznie całą rodzinę wiec mniejwięcej pamiętam jego metamorfozy.
  • Odpowiedz