Wpis z mikrobloga

Wczoraj przyszly mi kolejne White'sy.
Bardzo spodobala mi sie wygoda Bounty Hunterow ktora wynika z ksztaltu i wysokosci obcasu oraz ze struktury pod lukiem stopy (feet arches, tak to sie tlumaczy na pl?) wiec zamowilem White's Semi-dress. Buty, ktore nigdy nie podobaly mi sie na zdjeciach w internecie. Wzialem je liczac ze beda podobnie wygodne plus byla dostepna akurat wersja w mojej ulubionej skorze.
Natural Chromexcel od Horween, tak jak w Vibergach z poprzedniego wpisu. Czyli takie troche polaczenie tych Vibergow i White'sow.

Buty okazaly sie zdecydowanie tym czego chcialem jesli chodzi o wygode - na razie je rozbijam, ale moge stwierdzic, ze beda conajmniej tak wygodne jak moje bounty huntery. Co mnie zaskoczylo to wyglad - na zywo te buty podobaja mi sie bardziej niz jakiekolwiek inne ktore mam. Nie potrafie powiedziec czy robote robi troche nizszy shaft (5''), czy moze styl przeszyc na bokach, czy troche podniesiony 'czub'? Moze kontur? Moze wszystko na raz.

W kazdym razie, w komentarzu zdjecie obok bounty hunterow i vibergow sb - te semi dressy troche wygladaja jak ich dziecko :)

#modameska #ubierajsiezwykopem #buty
tomekwcalenie_tomek - Wczoraj przyszly mi kolejne White'sy. 
Bardzo spodobala mi sie...

źródło: comment_16548368161MZ1F9Wmdb3kzmGvnsdsCx.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@tomek_wcale_nie_tomek: Miałem kiedyś podobne, bo coś mnie podkusiło. Rezultat tego był taki, że do dziś mam obtarcia z tyłu stopy które czasem mnie bolą. :( Ale jaki ból był wtedy gdy chodziłem, to nie jestem w stanie opisać. Tortury.
Nie słuchaj większości, tylko kupuj takie jakie Tobie odpowiadają. Mnie większość męskich butów się nie podoba, więc to nic osobistego. Naprawdę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xing77: jak zacząłem chodzić w takich butach to chyba mi z pół roku zajęło żeby ogarnąć jakie rozmiary kupować. W jakichś vansach typu trampki nosilem 10.5 czy 11, a większość z butów tego typu które mam i pasują idealnie są w rozmiarze 9 czy 9.5.
  • Odpowiedz