Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Dla Moniki Olejnik jest Pan „radykalnym prawicowym dziennikarzem sportowym”, dla prawicowców „tęczowym Krzysiem” za popieranie związków partnerskich i głosowanie na Platformę Obywatelską. Kim Pan naprawdę jest?

Na PO głosowałem 12 lat temu, ale głosowałem już też na prawie wszystkie inne partie, oprócz SLD i PiS. PO już nie wybiorę, bo wprowadzili ustawę hazardową. Wzdrygałem się od głosowania na SLD i PiS, więc postawiłem na Ruch Palikota, ale to był kompletny niewypał, więc w następnych wyborach poparłem partię Wolność, ze względu na Przemysława Wiplera, który wtedy wydawał mi się rozsądny, w przeciwieństwie do jego szefa. Ale te wybory nie wynikały z tego, że chcę skakać z kwiatka na kwiatek, tylko z braku alternatywy dla duopolu PiS – PO i szukania jej na siłę. Już wiem, że w następnych wyborach też będę miał problem.

Dla tych co nie znają tęczowego Krzysia i poznali go dopiero po wejściu KS na rynek.
https://www.press.pl/tresc/67397,posiekac-piorem-na-kawalki

Przypominam klasyka
#kanalsportowy #stanowski #pilkanozna
  • 15
@silownia: Wykleszczył się, ponadto żaden Polak nigdy przez sekundę nie myślał nawet o oddaniu głosu na ruch palikota. No i wspomniane poparcie sodomitów. Dodajmy, że dziwnym trafem niby by ośmieszyć, ale promuje persony w stylu radykalnych feministek, czy lewaków, ale jak chcieli widzowie by zaprosił Kamrata Wojtka Olszańskiego (Jabłonowskiego) to spękał. Typowy aparatczyk systemu. Żenujący typ.
@silownia: Krzysia znam 14 świadomie ze to on, pewnie czytałem już 20 lat temu teksty i mogę powiedzieć że przede wszystkim jest koniunkturalistą który po prostu kolysa łódka prawo i w lewo by dojść jak największych funduszy, wpływów i znajomości
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ziko100: to prawda, taki jest świat dziennikarstwa, szczególnie sportowego chociaż od paru lat przez to co obecnie robi Szkolnikowski i TVP Sport nie zostało dużo żeby ustawiać sport w Polsce ale wiadomo TVP =reprezentacja, igrzyska, do niedawna skoki czyli monopol na najpopularniejsze dyscypliny w Polsce. Powodowało to że ludzie którzy nie byli zwolennikami partii rządzącej i mieli zasady nie pojawiali się w TVP w roli "ekspertów" przez co te studia wyglądały
@miki4ever: no ja słyszałem że jest za konfederacją, nigdy nie wspominał że głosował na PiS, chociaż wyraźnie mówił w 2015 że przeciwko PO jest w wyborach. Jedyne co zadeklarował że w 2015 na dude głosował bo go Po #!$%@?ło z czymś.
@miki4ever: A moim zdaniem przeginacie. Ostatnio każdy kto tylko nie krytykuje PiSu jest od razu pisowcem albo jest o to podejrzany (aka kryptopisowiec). Powinniście zejść na luz z tym, wszędzie widzicie politykę i to, czy ktoś bierze korzyści z tego jak kogoś potępia (lub nie potępia).
@amg317: LOL. Stanowski to pierwszy propagandzista PiSu, ktory non stop z Mazurkiem wybiela wszelkie wpadki swoich ziomkow. W dodatku siedzi w kieszeni Obajtka, Caly biznes opiera na umowie z TVP, Orlenem i innymi spolkami rzadowymi. On jest PiSowcem pod kazdym wzgledem, w dodatku sam przyznal, ze na nich glosuje.