Wpis z mikrobloga

be benc itam itam lobaben! zasupcie sobie wizowie, fani... kanał tegu typu, idzcie do przodu nie do tylu tego typu... lobaben jak tam dzien mija.... tego typu lobaben. Sluchajcie wizowie khhy fani...noo jes teras taka afera csoszie dzieje w telewizji wizowie i fani.... a oso chodzi? Chodzi ooo to, ze niedlugo bedzie zakaz wegla, ekogroszkiem.... mialo byc na gaz podobno khhhurwa... powiem wam wizowie i fani, ze zaczyna sie coras gorzej #!$%@? w Polsce tego typu... też wizowie i fani nie dziwie przez ta wojne w Ukrainie... cso sie tam dzieje, to wszy-wszyscy dostajemy poo duupie, to grubo po dupie wizowie i fani nie wiem khhy... Jak to bedzie, jak to rozsztrzygnią rzad nasz kochany tego typu wizowie i fani.... toto mnie to zastanawia. Jusz cen paliw poszy w gore #!$%@? asz to jes poezja co sie dzieje wizowie i fani.... noo w szarej dupie niedlugo bedziemy wizowie tego typu.... Bo takie spunktuwizenia wizowie i fani to sie zaczyna coras gorzej w Polsce.... Nie mowie o Polsce, jusz wogole wszedzie w roznych krajach wizowie.... To jes, a przez to wizowie, że przez ta wojne, ukrainsko-pols yyyy ukrainską z rusją wizowie i fani... i to się wszystko zaczyna gnieś się doku tego, że my tesz dostajemy po dupie wizowie i fani... Ja rozumiem, że.... rozumie to, że ceny poszy w gore, wszystko rozumiem... bylo na przewidzenie, jak inflancja wejdzie to #!$%@? wszystko idzie w góre wizowie i fani, ale co sie dzieje to jes #!$%@? tragedia wizowie. Tajak mowilem wizowie i fani, obiecalem ze bedziemy niedlugo jedli ziemie... z trawa albo już bez trawy... Mowilem to tyle razy wam wizowie, ze taak #!$%@? dojdzie do tego no i dochodzi to tego... sedna. Noo i to jes #!$%@? #!$%@? wizowie i fani, bo powiem wam, że ja rozumiem można... wszystko drozeje, przez ta wojne co sie dzieje, ale #!$%@? wszycy obrywamy... rozne kraje, nie to, że tylko Polska wizoiwe i fani. Rozne kraje khurwa dostajemy po dupie, po chuyj fest, a co to bedzie za pol roku wizowie? To sie okaze, ze kuuurwa naprawde be-nie wyrobimy sie wizowie i fani, jusz nie wyrabiamy sie na pradzie... aniemowiesz o tem, ze oni kombinuja, zeby przelaczyc sie na palenie prądem.... wizowie i fani. Ale to ja wiem, ze to wyndzie #!$%@? i tooo... bedzie #!$%@? wizowie i fani, to co sie bedzie dzialo dalej.. bo na razie to jes wizowie #!$%@? poczatek, cso sie dzieje to jes tylko poczatek wizowie, a co bedzie dalej? - to bedzie tra-gedia wizowie i fani. Niedlugo to bedziemy khhhurwa naprawde jedli juz.......... piasek khhhy jusz bes trawy. Tak dojdzie wizowie.... ooo to jes tragedia się robi, co sie dzieje w roznych krajach u nas w Polsce tego typu... ajeszce #!$%@? bedzie taki... #!$%@? wizowie i fani, ze przyte-teras-jes-szzzz tona wegla, czy tona ekogroszku przekrazcza 3 tysiace no khhurwa no wizowie to jes... zaczyna byc wizowie... nie wiem... no to jes dla mnie chore. Ja wiem, ze na tym traca ci na w kopalni... no to jes szczegolnie po dupie dostaja i to grubo wizowie, no ale no co no, to sie #!$%@? zaczyna, to co obiecalem, mowilem, ze to #!$%@? dojdzie.... dochodzi i to #!$%@? jeszcze, jeszcze troche i bedziemy w szarej dupie tego typu, bedziemy sie grzali nie wiem na czym
#bonzo #polska #gospodarka
  • 1
  • Odpowiedz