Wpis z mikrobloga

  • 0
@sikalafou: @Meserole: taka ciekawostka, nie przeszedłem akademii testbirds, a na utest byłem w którymś roku wyróżniony jako najlepszy tester. Taki dysonans ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Utest na pewno ostro obciął stawki od kiedy dołączyłem, i faktycznie bez 4 urządzeń każdego typu i dużej aktywności nie ma co startować. Ja tam dalej siedzę ale na wyższym stanowisku, klikać by mi się raczej już nie chciało
  • Odpowiedz
i faktycznie bez 4 urządzeń każdego typu


@Rabusek: czyli dobrze zrobiłem że posiadając laptopa 2 urządzenia z androidem i smart tv nie zakładałem tam konta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
taka ciekawostka, nie przeszedłem akademii testbirds, a na utest byłem w którymś roku wyróżniony jako najlepszy tester. Taki dysonans ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Rabusek: z tego co kojarzę to utest ma ze 100 000 użytkowników, także wierzę ci w to tak samo jak w to, że co drugi wykopek mógłby należeć do mensy tylko nie chce mu się płacić składek xD

Albo automat wysłał to samo
  • Odpowiedz
Nie planuje nic udowadniać, ale kto mnie zna to potwierdzi, a wyróżniają rocznie z 4-6 osob ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Rabusek: a ja nie planuję ci wierzyć. Ucięło ci "k" po 4 i 6 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@sikalafou: jeśli ktoś siedzi od 2014 i ma 80 urządzeń i pewną rozpoznawalność ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jest dużo dużo łatwiej.
Ja już nie testuje bo stawki poleciały na łeb, robię na stanowisku test engineera, instrukcje pisze, rekrutuje itp
  • Odpowiedz