Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu włożyłem pierwsze 500 zł w btc.
Teraz dokupionko, nawet więcej niż miałem w planie, tzw. Po same jaja. Pic relatywny.

Jedziemy dalej next update w lipcu. Hold.
Zrobię swój tag żeby była regularność, poprzedni wpis miał trochę plusow, a co dla potomności.

Nie wolno mi ruszać tych środków, chyba ze będzie bardzo źle.

Kto chce śledzić - #asdfinwestuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kryptowaluty #bitcoin
asdf1235 - Jakiś czas temu włożyłem pierwsze 500 zł w btc. 
Teraz dokupionko, nawet ...

źródło: comment_1654778559wUprloAewYgzWahLEiQWHV.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@asdf1235: ja nawet już nie pamiętam ile włożyłem, wiem, że moje bagi na BTC aktualnie jakoś wiszą poniżej wartości 2.5k CBLN, czyli pewnie łącznie coś ponad 4k CBLN zważywszy na to, że pakowałem się i na dołkach i na górkach.

Niezależnie od tego ile tam kto trzyma i czy wszedł "za późno" to trochę beka z ludzi co wkładali idealnie na górce i wyciągali, bo spadał o 30-60%.

Oczywiście wszystko poprzedzone
  • Odpowiedz
@asdf1235: nie przejmuj się głupimi komentarzami. Dokupuj i wrzucaj na tag. Może dzięki temu będziesz to w stanie robić długo, bo czeka cię wiele wzlotów i upadków i nie raz ci się odechce. Na pocieszenie dam ci link do typka co robi podobnie: http://bitfilar.pl/page/7/
Polecam przeczytać od najstarszego, jego wpisy (widać w nich emocje - raz szczęście raz smutek), oraz dyskusje z ludźmi w komentarzach którzy dawali swoje rady w większości
  • Odpowiedz
@Corona_Beerus
Mam czilere z tym ale dzięki, zapomniał wół jak cielem był. nikogo nie zmuszam do obserwowania, forma takiego osobistego dziennika pomoże mi zbudować regularność i rzetelność, przynajmniej tak uważam. Z fartem./
  • Odpowiedz
@asdf1235: nie przejmuj się Atarim, to prawie pięćdziesięcioletni cap, który zaczepia ludzi, gdy widzi okazję, aby się nad kimś wywyższyć w internecie. Taki narcyz z zaburzeniami własnej wartości. Nawtlet jak będziesz odkładał 50 cebulionów miesięcznie to zawsze coś. Niektórzy ludzie jedyne co mają poodkladane to długi i kredyty do spłacania.

Daj go sobie na czarno
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: Też kiedyś się temu przyjrzałem i o ile nie hejtuję dosłownie każdego shita, a po prostu 99,9% z nich za bycie #!$%@? scamami, to zaintrygowało mnie to, że ktoś chce się pakować long term w doge.

Jaki to ma sens? To już waluta z dobrą płynnością i świetnie nadaje się do wydawania, a nie odkładania. Nie rozumiem wszystkich dogecoinerów, co liczą na to, że to kiedyś poleci na kilka dolarów.
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: Doge ma prawie 10 lat i nadal niektórzy mają kłopot ze zrozumieniem tego, że to może być świetna sieć, ale transakcyjna, a nie do trzymania kapitału.

Przecież nawet Elon Musk mówił o tym, że doge wcale nie promuje jako waluta przechowywania kapitału tak jak robi to bitcoin i on właśnie temu hołduje, bo krypto powinny zapewniać przepływy gotówki, a nie jedynie służyć do trzymania wartości, tak jak BTC i to
  • Odpowiedz
@sxldsxxl: Przecież Doge to kolejny klon bitcoina i posiada wszystkie te same wady i te same zalety. Jedyna różnica jest taka, że block jest co minutę, a nie co 10, co zwiększa ilość transakcji z 7 w przypadku bitcoina do 40 dla dogecoina. Druga różnica to brak limitu ilości monet, co czyni z dogecoina walutę inflacyjną, co będzie ograniczać jego zyskowność w długim okresie. Aktualnie bitcoin ma 1,74% inflacji, za dwa
  • Odpowiedz