Wpis z mikrobloga

baranki staroszkolne zrozumcie to w końcu, jak jest aktor, to nie dostaje kasy za cały zysk filmu bo trzeba opłacić scenarzystów reżysera i ekipę filmową, ja jest piosenkarka to dostaje małą kasę z tego co dostanie wytwórnia muzyczna. Ja wiem, że jesteście psychicznie i waszym marzeniem jest powrót do czasów, kiedy nie płakał o trochę węgla, ale ch... czasy się zmieniły i idźcie sobie szukać innych ofiar życia, bo Konon się wybił na swojej biedzie :D
#kononowicz #patostreamy
  • 10
zrozumcie to w końcu, jak jest aktor, to nie dostaje kasy za cały zysk filmu


@Jim2Lahey: Tylko że główny aktor zawsze dostaje najwięcej z całej ekipy, a w tym wypadku nie dostaje praktycznie nic poza jakimiś ochłapami i zapasem mleczka.
Konon bez tej ekipy i jej obsługi będzie jak major albo Meksyk, bo to nieporadna osobna w życiu


@Jim2Lahey: w sumie tak
dzis sie wykopki pytaja co to sie stalo ze major wyzebral ledwo 100zl

gdyby nie bylo filmikow to glownie by tam gownem rzucali
@Jim2Lahey: Tylko że to ta ekipa nie istnieje bez głównego aktora, bez konona ich nie ma. Więc ta analogia trochę nie trafiona, w zwykłej wytwórni wymiana aktora to nie problem, tutaj wszystko istnieje dzięki niemu.
@Jim2Lahey: wystarczy ktoś kto będzie go codziennie doglądał, nagrywał filmy i dawał kasę na wszystkie potrzeby. Nie musi to być rudy z gór i pijak, do zastąpienia ich nie potrzeba nie wiadomo jakich speców