Wpis z mikrobloga

Witam, chce kupić na switcha wiedźmina 3 edycję kompletna w formie fizycznej. Ciężko jednoznacznie znaleźć w internecie które wersję mają polski dubbing. Czy ktoś jest w stanie potwierdzić że na 100% gry kupione np w Niemczech Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii mają możliwość pobrania polskiego dubbingu czy tylko napisów lub w ogóle niczego?

#switch #nintendoswitch #nintendo #wiedzmin3 #cdprojektred #wiedzmin
  • 20
@Uriel91: Mam wersję fizyczną z polskiego sklepu. Aż z ciekawości sprawdzę w domu, bo jadę na urlop i ograłbym w sumie jeszcze raz, ale brakowało mi polskiego dubbingu jak grałem. A Redzi wersji na nextgeny nie wypuścili, więc musi mi Switch wystarczyć
@Uriel91: Kurde, muszę sam odwołać to co napisałem - pobierałem wieczorem DLC i dziś rano jak sprawdzałem, to mi nie działa z fizyczną wersją :O muszę to rozkminić, czy jest jakaś opcja żeby działało
Co by zostało dla potomności napiszę jak było w moim wypadku. Kupiłem fizyczną wersję NIE polską. Będąc na polskim e-shopie nie mogłem dociągnąć polskiego language packa. Musiałem sprawdzić w jakim regionie gra została kupiona, okazało się że był to francuski. Zmieniłem region na stronie na francuski, wtedy mogłem już ściągnąć polskiego language packa. Po dociągnięciu zmieniłem z powrotem na polski region. Wszystko teraz śmiga z polskim dubbingiem. Kluczowe było dowiedzieć się w