Wpis z mikrobloga

@potente: Jeśli dwie osoby mają dostęp do tego samego konta, to logiczne, że będą widzieć swoje pliki i pliki drugiej osoby. Jeśli chcesz, by każdy user miał swoją przestrzeń, każdy user musi mieć swojego konto, a więc albo kolejna licencja personal, albo zwołać ekipę i stworzyć rodzinę w planie family, gdzie każdy uczestnik ma swoją przestrzeń, ale subskrypcja jest jedna.
@jakis_login: nie jest to dla mnie aż tak logiczne, nigdy nie subskrybowałem żadnego płatnego planu, więc nie wiem jakie dodatkowe opcje udostępnia microsoft w obrębie onedriva. Nie mniej, dzięki za odpowiedź
@potente: sam fakt, że jest w warunkach licencji informacja, że personal jest na jednego usera, a family pozwala na korzystanie z tej samej subskrypcji aż 6 osobom ;) ;) W każdym razie - na wykopie co rusz ogłaszają się mirki, którzy szukają ludzi do rodziny w subskrypcji family. Około 50 zł rocznie to kosztuje, a masz cały pakiet office plus 1TB w onedrive. Na moje oko, to całkiem warto, bo 200GB
@jakis_login: Bardzo bardzo warto ;) tylko z tyłu głowy myśl, co jak mirek się rozmyśli w trakcie, albo gorzej urwie się z nim kontakt ( ͡° ͜ʖ ͡°) w końcu to onedrive na pliki, a nie netflix :p dzięks
@potente: każdy użytkownik ma dostęp wyłącznie do swoich plików. Każdy ma osobne 1TB. Nawet jak są konta rodzic/dziecko to nie masz dostępu do plików dziecka.

Co do płatności to jeśli ktoś nie opłaci to jeszcze masz czas i pliki sa dostępne. Nie pamiętam jak długo