Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 246
#!$%@?, trafiło w nocy w mój blok. Winda nie działa, nic po za światłem w domu nie działa, a ja siedzę ze złamana nogą na 9 piętrze i 10% baterii. To będzie piękny dzień xD
#krakow
  • 53
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@cytmirka: nawet jakbym chciał to przez tyle czasu co mi zostało nie nauczę się chałupniczej metody na naprawę instalacji elektrycznej xd
@Floooki: woda w kranie jest, pies ma chrupki w misce, najwyżej będę podjadał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@bylu: brzmi jakby Tobie korki wywaliło skoro masz wodę na 9pietrze to zasilanie węzła cieplnego musi działać skoro pompy tłoczą wodę

Edit: jednak głupota z mojej strony, chyba że windę masz podpięta pod mieszkanie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaaaPiii: korki wywaliło, na klatce można było włączyć ale co z tego skoro w domu głównego bezpiecznika włączyć nie mogę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@frow: chciałbym dokładnie powiedzieć czemu ale jestem na takim poziomie wtajemniczenia elektrycznego ze jeśli się świeci to znaczy że prąd jest a jak nie to nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystkie mogę włączyć, główny na klatce, wszystkie inne w domu oprócz głównego który został na 0
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@lerrai: tak, nh :)
przydałby się bo swój dałem tacie do szpitala 2 dni temu :D
Ale z tego co wiem ani domofon ani widna nie działają więc będzie utrudnione zadanie
  • Odpowiedz
@bylu wyłącz wszystkie mniejsze bezpieczniki i podnieś główny. Później po kolei podnoś wszystkie i sprawdź przy którym wywali główny. Wtedy ten zostaw w dole, włącz główny i włączaj po kolei pozostałe. Wtedy powinieneś odzyskać zasilanie w większości domu i można sprawdzić który sprzęt wywala. - sprawdzić co się nie włączyło po podniesieniu prawie wszystkiego
  • Odpowiedz