Wpis z mikrobloga

Jak to jest że wszelkie wykopowe przegrywy, neety i inne smęty uważają się za lepszych od "normictwa" To jakiś mechanizm obronny?
W jednym wpisie płaku płaku o przegrane życie a zaraz potem w kolejnych paru śmianie się z ogółu społeczeństwa, śmianie z tego czego im ponoć tak bardzo brakuje. Sądzę że mucha łączy wątki szybciej niż przeciętny przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprzegrywow #bekazpodludzi #wykop #heheszki
Pobierz
źródło: comment_1654742607pG5Vpwn5UV5LdTvqc6UnHp.jpg
  • 33
@L3gion: w średniej miałem dwóch przegrywów nikomu nie wadzili nikt ich nie wyzywał po prostu unikali socjalizowanis z innymi do czasu drugiej gdzie to ta klasa ucisninona chyba zaczerpnęła że studni wiedzy i cała reszte od normików zaczęła wyzywać imo część przegrywów to faktycznie ludzie skrzywdzeni przez los ale sporo z nich to narcyzi z wybujałym ego sfrustrowani tym że świat nie kręci się wokół nich
@COVID-21: @L3gion: @MaszBaboTalerz: uwielbiam tagi przegryw blackpill i inne tego typu. dawniej nie wiedziałem w ogóle o co chodzi na nich ale po latach wiem że są one zawłaszczone nie przez ludzi którzy faktycznie cierpią i chcą coś zmienić, szukają pomocy. to tagi z ludźmi, którzy są leniami, debilami i swoje porażki próbują zrzucać na ogół społeczeństwa, nabijając się z wszelkich porad, udając że wszystko już w życiu zrobili
ale po latach wiem że są one zawłaszczone nie przez ludzi którzy faktycznie cierpią i chcą coś zmienić, szukają pomocy. to tagi z ludźmi, którzy są leniami, debilami i swoje porażki próbują zrzucać na ogół społeczeństwa, nabijając się z wszelkich porad, udając że wszystko już w życiu zrobili by nie być spierdoksami.

Dla mnie te tagi mają wymiar czysto rozrywkowy :)


@mitchumi: zgadzam się tagi #przegryw #blackpill i podobne gówna są