Wpis z mikrobloga

siema
jaki typ pracy na CE polecilibyscie mlodemu, ktory niedawno zdal prawko i jest swiezy. aktualnie #!$%@? na plandece, ucze sie. plandeka jak plandeka, troche #!$%@? z tym jest, pasy rowniez. raczej nie mam z tym problemu, ale gorzej z dzwiganiem. trzeba rozkladac stelaze, ktore sa dosyc ciezkie i srednio mi po drodze z moimi ledzwiami.

gdzie byloby w miare git jesli chodzi o prace. myslalem nad chlodnia, kontenerami. nie chce po prostu dzwigac, jedyny wymog.
#zycietruckera #bekaztransa
  • 9
@dzuniorlump: większość roboty na plandekach to otwieranie boku i spinanie pasami. Na zwykłej szmacie to się najwyżej naskaczesz jak małpa w cyrku ale dźwigania nie powinno być dużo. Najlżejsza robota jest na chłodni (pod warunkiem, że nie ma konieczności zrzucania palet do paleciary albo nie wożą tuszy na hakach). Taki całkiem lajt są BDFy, ale trzeba mieć skilla do cofania, więc na początek odradzam. Adr tak samo odradzam na początku. Znajdź
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dzuniorlump: podjeżdżasz na wagę, później pod załadunek, następnie wchodzisz na balkon i rozwijasz plandekę (brak dźwigania, po prostu ją rozwijasz), następnie waga i dojazd do celu. Tam kiper do góry i po problemie. Tylne drzwi same się otwierają i zamykają. Robota też zależy od firmy. Ja przerobiłem 3 lata ale to była lokalna firma gdzie miałem nieziemską orkę (dzień na swojej tarczce, w nocy na szefa a weekend na czystej xD)