Wpis z mikrobloga

i na #!$%@? ci było tyle przepłacać ja mam swojego biedackiego adriatica za 550 zl i nie narzekam XD


@Kujamandzaro: No i tu jest właśnie beka z drogich zegarków. Jedyne osoby które zauważą i docenią że masz zegarek za 10k a nie tysiaka to inni zegarkofani ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zwykły człowiek w tym 90% kobiet ma to w pompie.
  • Odpowiedz
@Kujamandzaro: Mordo tylko ja wspomniałem o cenie nie po to żeby powiedzieć "patrzcie #!$%@? biedaku cebulki za ile sobie sikora kupilem" tylko aby zaznaczyć moje #!$%@? bo wydałem na niego nie aż tak małe pieniądze to bym chociaż oczekiwał że w środku nie będzie paprochów.
  • Odpowiedz
@L3gion: jest to ból pod warunkiem że kupujesz zegarek po to żeby inni widzieli. Jak kupujesz dla siebie to zazwyczaj wiesz co kupujesz i doceniasz to za co kosztuje więcej.
  • Odpowiedz
No i tu jest właśnie beka z drogich zegarków. Jedyne osoby które zauważą i docenią że masz zegarek za 10k a nie tysiaka to inni zegarkofani ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zwykły człowiek w tym 90% kobiet ma to w pompie.


@L3gion: zegarek kupujesz dla siebie a nie dla innych
  • Odpowiedz
zegarek kupujesz dla siebie a nie dla innych


@badtorro: I dlatego tacy np Rolexiarze są znani z tego że spamują swoim zakupem gdzie tylko się da ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz