Wpis z mikrobloga

Wybieram się z różową do #wegry #budapeszt na tydzień. Czy opłaca się zainwestować w Budapest Card? Koszt to ponad 60 euro od osoby za kartę tygodniową i zastanawiamy się czy chcemy w to tyle inwestować bo połowa atrakcji na które sa zniżki nas nie interesuje, raczej te podstawowe. Co do transportu to myslelismy o rowerze miejskim bo zawsze mimo wszystko więcej się tak zobaczy niż z okna autobusu, a też trochę ruchu nie zaszkodzi :) Macie Mirki jakieś doświadczenie w tej materii? Polecacie czy raczej finalnie dla paru atrakcji się nie opłaca?
  • 9
@gski: Ale opłaca się czy się nie opłaca? Mam już wykupiona kartę na rower miejski (30min za darmo, potem 15zl/h) na dwa rowery i tak też planujemy się przemieszczać, ale wyczytałem o tej karcie o tak się zastanawiam. Nie chcę żeby się okazało że jak kupię to i tak nie wykorzystam połowy potencjału, a jak nie kupię to przy kupnie jakiejś wejściówki się okaże że to miliony monet i jednak warto
@Forrestpl ja dwukrotnie korzystałem z karty i uważam, że wyszło na plus i to sporo lecz dość dużo zwiedzałem
Sprawdź sobie pierw też czy dane atrakcje są czynne wtedy kiedy będziecie oraz jest możliwość rezerwacji jeśli jest potrzeba
@Forrestpl: ja będąc w buda z 6 razy z kobietą raz przez 4 dni zwiedziliśmy wszystko za pomocą nóg co prawda sporo chodzenia ale to coś.innego niż siedzenie na dupie. nie powiem czy się opłaca czy nie, wszystko zaleY cU lubisz się Męczyć i poświęcić trochę czasu czy lekko i przyjemnie ja wolę.bez komunikacji Ew. raz czy dwa skorzystać jak trzeba. swoją drogą jak inni piszą.. przemysl co chcesz zobaczyć. z
@Forrestpl nie warto inwestować w ta karte, szczególnie jesli piszesz ze większość rzeczy z listy nie będzie was interesowalo, szkoda kasy. Ale jak wspominali wyzej, zrob listę co was będzie z karty interesowało. Co to transportu zerknij na E-ticket apke budapestGO lub mozesz kupić tradycyjny paierowy z kazdej maszyny, koszt niecale 5000huf i na dowolny srodek transportu bez ograniczeń. Komunikacja tu jest rozwiązana rewelacyjnie.
onaj - @Forrestpl nie warto inwestować w ta karte, szczególnie jesli piszesz ze więks...

źródło: comment_1654803878gp2ipktbvtR7DkgPjXTKWj.jpg

Pobierz
@Forrestpl: Dobrego zwiedzania, ostatnio metro objechane, a nawet autobusem podjechalem z Szal Kalman Ter pod Palac Prezydencki. Rozwiazanie to przeroslo moje oczekiwania.

Mam nadzieje ze kapielowki tez spakowane by odwiedzic jedno z termalnych kapielisk. ( Szechenyi Furdo albo Gellert Thermal Bath ) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobrego wypoczynku kolego.