Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ToKontoNieIstnieje: @Glonojad69: no wiadomo że ci wyślę szczyt moich marzeń, ale nie zawężam się tylko do 10/10. Zresztą jak mówiłam wygląd jest na 2-3 miejscu pa sylwetkę. Taka to jest aż świat. Ale może mieć więcej tłuszczu i też git. Byle nie miał bebzona. Takie coś da się pewnie w domu osiągnąć i coś tam pilnując diety
Pobierz Itslilianka - @ToKontoNieIstnieje: @Glonojad69: no wiadomo że ci wyślę szczyt moich m...
źródło: comment_1654699407Mc2EogmVjw4OPHDLEn1sD7.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ćwiczysz coś w domu czy sam rower?


@Itslilianka: Robię ćwiczenia z hantlami w domu + ćwiczenia typu pompki i podciąganie w domu, bo na dużej redukcji i tak bym "nie urusł" na siłowni więc bez sensu płacić za karnet jak w domu zrobię dokładnie to samo. Rower na weekendzie i spacerki codzienne - docelowo bieganie będzie. Jakoś to idzie
@Itslilianka: dobra, ale jak komus ciezko sie samo zaakceptowac jak nie jest akceptowany przez kogos. Na szukanie szczęścia w sobie może sobie pozwolić ktoś kto już je zaznal z kims, a nie był odrzucany od zawsze, bo to ryje psychike.
@Itslilianka:

@ToKontoNieIstnieje: @Glonojad69: no wiadomo że ci wyślę szczyt moich marzeń, ale nie zawężam się tylko do 10/10. Zresztą jak mówiłam wygląd jest na 2-3 miejscu pa sylwetkę. Taka to jest aż świat. Ale może mieć więcej tłuszczu i też git. Byle nie miał bebzona. Takie coś da się pewnie w domu osiągnąć i coś tam pilnując diety


ja #!$%@? xD na pewno wystarczy basen raz w tygodniu i