Wpis z mikrobloga

Pytanie bardziej do #rozowepaski ale niebieskich też zapraszam bo w sumie też mogą mieć coś do powiedzenia. Jakie było wasze pierwsze zapoznanie z rodziną partnera? Mówię o rodzicach. Wiek Ok 30 lat - wasz, nie rodziców xd przynosiłyście jakieś wino, była kolacja, jak to przebiega? #zwiazki #rodzice
  • 34
  • Odpowiedz
@solo_living_yolo: bycie sobą nie przysporzyło ni zbyt wielu przyjaciół do tej pory xddd ale skoro niebieskiemu się podoba moja fantastyczna osobowość, to przecież ktoś mu te wzorce do głowy wtłoczył xd No i dziękuję!
  • Odpowiedz
skoro niebieskiemu się podoba moja fantastyczna osobowość


@borzeczka: I najważniejsze żebyście wy sobie pasowali. Rodzice rodzicami, ale to nie z nimi jesteś i nie z nimi planujesz bliższą lub dalszą przyszłość. Poza tym może być też i tak, że będziesz się starała i stawała na rzęsach żeby zrobić na nich dobre wrażenie, a oni i tak nie będą za tobą przepadali. Tak po prostu, dla zasady ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Silly_Alpaca: stwierdził, że wystarczy, że ładnie się ubiorę i będę naturalna xd ale skoro jego mama bunkruje się w kuchni żeby zrobić specjalnie obiad to mi głupio tak na gotowe bez niczego wbić
  • Odpowiedz
@borzeczka: ja nie miałem wyboru. Siedziałem nakryty kocem, nie dało rady podciągnąć spodni... nawet nie mogłem wstać żeby się przedstawić.... chociaż z drugiej strony żałuję że nie wstałem.
  • Odpowiedz