Wpis z mikrobloga

Pomoże ktoś w temacie tego #!$%@? autentykatora? Telefon mi się dosłownie zjarał i teraz jestem w czarnej dupie. A support blizzarda ma to w dupie i pozwala na czystki etniczne. Ciekawe, czy dorabiają po godzinach jako moderatorzy na pewnym portalu ze śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://eu.forums.blizzard.com/pl/blizzard/t/zjarany-telefon-problem-z-autentykatorem/1309

#blizzard #gry #wow #diablo #warcraft #pytanie i trochę #heheszki chociaż może bardziej #smiechprzezlzy
  • 14
  • Odpowiedz
@achillesgrek: Czy zanim straciłeś telefon miałeś włączone przywracanie SMSem? Bo jeśli tak to wystarczy, że w battle.net authenticator na nowym telefonie wybierzesz opcję "przywróć". W wiadomości dostaniesz zaginiony kod.
  • Odpowiedz
@achillesgrek: nie rozumiem, ja dzis wlasnie sie logowałem na nowym telefonie na battlenet i tez chcialo kodzik z authenticatora, ale zamiast tego wybrałem SMSa i wszystko git majonez, bo też straciłem poprzedni telefon kilka dni temu :P
Jeśli nie jesteś wylogowany gdzieś to spróbuj wejść w Dane konta i dodaj numer telefonu
  • Odpowiedz