Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co polecacie zobaczyć w Gdańsku? Szukam atrakcji dla dzieci 4/6 lat na nadchodzący weekend (4 dni)
Wiadomo że 1 dzień trzeba spędzić na plaży.
Myślałem jeszcze o aquaparku w redzie na kolejnym dzień a resztę czasu przeznaczyć na centrum Gdańska, tylko na co?
#gdansk #podrozujzwykopem
  • 14
  • Odpowiedz
@kujol: wycieczkę statkiem na Westerplatte tam obowiązkowa grochówka. Serio masz problem co robić 1 dzień w Gdańsku? to nie jest mała wioska gdzie nic nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kujol: jak lubicie postoczniowe klimaty to spacer po stoczni cesarskiej, wejście na żurawia zurawm3.pl. Latarnia morska w Nowym Porcie, rejs statkiem i pewnie wiele innych możliwości których tu nie wymieniłem.
  • Odpowiedz
@kujol: mój jest nastawiony na zwierzęta więc będzie to tu przeważać: ZOO, park Oruński i plac zabaw koło niego (jest spory), Hevelianum, Oceanarium, wycieczka rowerowa czy to w pasie nadmorskim (tu może być tłoczno) czy to do TPK, wieża widokowa na Pachołku lub na Kozaczą Górę, wejście na szczyt Bazylikii Mariackiej (piękna panorama 360), Centrum nauki Experyment w Gdyni, Papugarnia, Ranczo Puchata Alpaka - spacery z alpakami niedaleko Gdańska, rejs
  • Odpowiedz