Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki,
pytanie dotyczące biletów na Lige Narodów.
Kupiłem tydzień temu bilety na mecz Polska - Belgia i według informacji na stronce powinny przyjść kurierem. Wiem, że do meczu jeszcze tydzień czasu, ale co w przypadku kiedy kurier nie przywiezie tych biletów? Nie chcę zrobić sobie wycieczki do Wawy 240 km i pocałować klamkę na stadionie.
Miał ktoś podobnie, albo nadal czeka na bilety, czy tylko ja mam zawsze takie przygody?

Bilety kupowałem pierwszy raz, stąd moje pytanie.

#reprezentacja #mecz #bilety #laczynaspilka #stadionnarodowy #pzpn
  • 7
  • Odpowiedz
@WUJOZERA: jak byłem na meczu we Wrocławiu teraz, to jednego dnia dostałem info z PZPNu, że bilety zostały przekazane do wysyłki, ale DPD dopiero jakoś po 2 dniach przysłało maila, że paczka została im właśnie przekazana i dostawa będzie kolejnego dnia. No i tak też zostało doręczone.
  • Odpowiedz
@WUJOZERA: Pierwszy raz kupiłem i też czekam na bilety, napisałem do nich czy wyślą bilety w formie elektronicznej, bo już tydzień został i odpisali: "Aktualnie jest dostępna jedynie wysyłka kurierska, która rozpocznie się 8 czerwca". Chyba trzeba czekać... Mirki, dostaliście jakiegoś maila od ŁNP/PZPN odnośnie biletów? Oczywiście oprócz tego automatycznego z potwierdzeniem płatności.
  • Odpowiedz