Wpis z mikrobloga

A teraz pokażę Wam dlaczego zwolennicy polexitów to dla mnie pożyteczni idioci Kremla ( w najlepszym wypadku).
Był kiedyś taki nierozgarnięty młodzian rozdzierajacy flagę UE podczas dziecięcych obrad.
Jak ktoś jeszcze nie wie to wrzucam Wam obrazek z rosyjskiego profilu propagandowego któremu jego gest i nawoływanie do zniszczenia UE się spodobały.
Wymowne jest, że post zamieszczono tuż obok wpisu o Duginie uznawanego czasem za jednego z ideologów agresji Rosji, który mówił niegdyś, że niezależna Polska jest zbędna.
I to jest marzenie Rosji - rozbicie Zachodu, pozbawienie głosu państw typu Polska i dogadanie się ponad ich głowami z uległymi.
Bez UE byłoby to znacznie łatwiejsze niż obecnie. Zwracajcie uwagę kto tego rodzaju korzystną dla Rosji propagandę polexitową sączy.

#neuropa
#ruskapropaganda #4konserwy #rosja
#uniaeuropejska #polityka
szurszur - A teraz pokażę Wam dlaczego zwolennicy polexitów to dla mnie pożyteczni id...

źródło: comment_1654673350Prak6004kPmr6Gty4FjcCO.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
A teraz pokażę Wam dlaczego zwolennicy polexitów to dla mnie pożyteczni idioci Kremla


@szurszur: No popatrz pan jak zwolennicy brexitu teraz pomagaja Putinowi :D Okazalo sie, ze Unia blokowala dostawy broni a wszyscy poza UE bardzo chetni byli na dozbrajanie Ukrainy.

I to jest marzenie Rosji - rozbicie Zachodu, pozbawienie głosu państw typu Polska i dogadanie się ponad ich głowami z uległymi.


@szurszur: No fakty sa takie, ze
  • Odpowiedz
Okazalo sie, ze Unia blokowala dostawy broni a wszyscy poza UE bardzo chetni byli na dozbrajanie Ukrainy.


@Bolololo00: UE utworzyła przecież fundusz z którego płaci za dostarczanie broni Ukrainie. Blokowały poszczególne państwa. To tylko potwierdza co pisałem.

No fakty sa takie, ze wlasnie dogadali sie ponad naszymi glowami w tym czasie kiedy Ue stosowala wobec nas szantaz finansowy.


@Bolololo00: Rozwiń to ''dogadali'', bo piszesz ogólnikami.
  • Odpowiedz
@szurszur: czyli co? albo lubisz UE albo jesteś ruskim onucą? nie można być przeciwnikiem UE i nie lubić ruskich? wiele ludzi jest #!$%@? na ue, kiedy zajmuje się głupotami jak krzywizna ogórka, pojemnością spłuczki czy na siłę wpajanie wartości w krajach, które te wartości są przez większość odrzucane? ludzie mają prawo do wyrażania swoich opinii i jeśli masz z tym problem, to problemem jesteś Ty a nie oni.
  • Odpowiedz
nie można być przeciwnikiem UE i nie lubić ruskich?


@CryptoPump: Można, wtedy nawołując do polexitu jest się pożytecznym idiotą mimo woli. gdy robi to świadomie jest zdrjacą interesów Polski.

wiele ludzi jest #!$%@? na ue, kiedy zajmuje się głupotami jak krzywizna ogórka, pojemnością spłuczki


@CryptoPump: To sa mało inteligentni ludzi nabierajacy sie na liczne fejki tego rodzaju. A wymiana żarówek itp. to korzystne kroki.
  • Odpowiedz
Zwracajcie uwagę kto tego rodzaju korzystną dla Rosji propagandę polexitową sączy.


@szurszur: jakie to ma znaczenie? Teraz będziemy robić wszystko na przekór? Strasznie racjonalne podejście XD
Nie, nadal uważam, że polityka UE szkodzi rozwojowi Polski, nawet jeśli ruski troll mówi coś pokrewnego. Wielka Brytania też jest prorosyjska? XD
  • Odpowiedz
@rtgdgdrttdgcxgstrgdxxgst: Szwajcaria i Norwegia to potęgi ekonomiczne poza tym za dostęp do wspólnego rynku muszą płacić podobny hajs jak kraje członkowskie, ale nie mają wpływu na politykę wewnętrzną i w europarlamencie nie posiadają swoich przedstawicieli ( tak każdy kto gada o polexicie działa w interesie Rosjii i na szkodę Polski)
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: Norwegii nie wymieniałem ze względu na zasoby naturalne, ale Szwajcaria swojego bogactwa dorobiła się na usługach i jak widać wychodzą na tym dobrze pomimo braku unijnych regulacji.

każdy kto gada o polexicie działa w interesie Rosjii i na szkodę Polski


Niby dlaczego? XD
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: przedstawiasz swoje opinie jako fakty. Polska w UE jest słaba, nie mamy tam nic do gadania, sprawa Turowa tylko to udowodniła. Sojusz z państwami bałtyckimi i skandynawskimi byłby o wiele bardziej korzystny i pozwalałby na większą elastyczność w sferze podatkowej.
  • Odpowiedz
I jak wyjście z ue zwiększy nasza sprawczość?


@BekaZWykopuZeHoho: samo z siebie nic się nie zrobi, ale na pewno nikt nam nie będzie dyktował, że mamy mieć miliard niepotrzebnych podatków i regulacji. Zresztą, to nie jest istotne - głównie mam problem z tym, że w twoim mniemaniu nie mogę mieć innej opinii niż twoja jedyna słuszna, bo w przeciwnym wypadku jestem ruskim trollem XD
  • Odpowiedz
znikną unijne regulacje oraz normy


@BekaZWykopuZeHoho: aha, czyli nawet jak wyjdziemy z Unii to będziemy dalej zmuszeni do utrzymywania takiego samego VAT-u np.? To dziwne, bo Szwajcaria jakoś eksportuje na rynek UE, a ma podstawową stawkę na poziomie 7.7% o ile się nie mylę.

Oprócz tego kto wynegocjuje warunki wyjścia z ue Braun? Sosnierz xD?

A co to za argument? Dyskutujemy o
  • Odpowiedz
@rtgdgdrttdgcxgstrgdxxgst:

Szwajcaria nigdy z ue nie wyszła i nawet ona musi płacić chociazby składki do ue i po naciskach Brukseli zignorowała wyniki referendum w sprawie migracji z nowych krajów ue.

Dodatkowo widzę jak wyglądały brexitowe negocjacje i jak wyglada obecnie brexit i jak jest oceniany przez samych Brytyjczyków czemu 5x mniejsza gospodarka o dużo mniejszych wpływach na świecie ma niby wynegocjować lepsze warunki od
  • Odpowiedz