Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RwandyjskiFront: Czyli wystarczy jak sobie wpłacę kasiorke i przerobię ją na Kuny i tyle? Kartę podepne sobie pod google pay i zbliżeniowo bez dodatkowych opłat będę mógł płacić w sklepach? Bo szczerze mówiąc z revoluta korzystałem płacąc tylko w internecie złotówkami, więc zielony jestem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@algus w tamtym roku byłem z ekipą na spontanie i większość miała polską kartę, i nie narzekali. Całkiem spoko przewalutowania mieli i porównywaliśmy do znajomka z rev to różnica nie jakas duża.
Zalezy jak wydajesz na wakacjach. Jak jakieś obiadki, #!$%@? i drobne atrakcje to różnicy ci dużej nie wyjdzie.
Ale jak jakieś większe wydatki to pewnie warto.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FanaticoRosso1910: Raczej nie, typowe wakacyjne wydatki - jakieś żarcie w restauracji, zakupy w konzumie i jakieś gówienka z bazaru.
@RwandyjskiFront: A no i spoko. No to dla wygody ogarnę sobie fizyczną kartę i przed wyjazdem przewalutuje sobie kasiorke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki za pomoc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@algus: uważaj bo Revolut ma duże prowizje w weekendy. Najtańsze opcje teraz to Zen (ale kosztuje 1 euro miesięcznie) i Aion Bank (ale musisz na konto oszczędnościowe wrzucić minimum 5k i jest w pełni darmowe bez limitów)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przemo93c: No czyli skoro mam planowany wyjazd to nawet mnie to nie obchodzi tylko muszę uważać że jak będę zmieniał walutę to lepiej bym zrobił to w tygodniu nie weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kartę podepne sobie pod google pay i zbliżeniowo bez dodatkowych opłat będę mógł płacić w sklepach? Bo szczerze mówiąc z revoluta korzystałem płacąc tylko w internecie złotówkami, więc zielony jestem ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@algus: myślałem, że revoultem m można płacić normalnie zbliżeniowo?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@algus: ale ta opłata to też w sumie grosze, chyba 0.5 procenta kwoty transakcji. Od ponad pół roku korzystam w sumie tylko z revolut, za granicą i w Polsce i polecam
  • Odpowiedz