Wpis z mikrobloga

#olx #oszukujo
Chciałem się z wami podzielić (przestrzec) przed podobnymi przypadkami :).
Jakiś czas temu pomyślałem kupię przenośny odkurzacz, znalazłem taki na #olx.
Taniej niż w sklepie, w ogłoszeniu informacja że „NOWY”.
Nie zastanawiając się kupiłem, zapłaciłem i czekałem na paczkę.
Po odbiorze pierwsza zagwozdka urządzenie Xiaomi zaklejone na taśmę zwykłą nie na naklejkę firmową okrągłą? Pomyślałem, że ktoś mógł tylko otworzyć, zdarza się.
Jakie było moje dalsze zdziwienie, kiedy zacząłem rozpakowywać przedmiot.
Wszystkie przedmioty noszą znaczne ślady użytkowania (zdjęcia). A zaznaczyć trzeba, że były poszczegłone elementy ładnie zapakowane w oryginalne folie.
Do przedmiotu została dołączona faktura zakupu z dnia 28.04.2022, ja kupiłem przedmiot na aukcji 22.05.2022.
Szukałem w aplikacji olx sposobu jak napisać do sprzedawcy ale on jakby się zapadł, ogłoszenia nie ma, nie wiem jak do niego napisać
Olx właśnie stwierdziło, że moje roszczenie jest bezzasadne, ciekawe co było tego powodem!
Nie straciłem dużo, ale niesmak (że zostałem oszukany) pozostaje!
Kupując tam, miejcie na uwadze że możecie zostać potraktowani podobnie!
Ps. Czy któryś z Mirków jest w stanie chociaż zweryfikować czy faktura zakupu oszusta jest oryginalna? Bo jak nie pomyślę o pójściu na policję.
Ps. Sprzedawco jeśli to czytasz to wiesz co Ci w oko, jesteś nieudacznikiem i drobnym oszustem.
Pozdrawiam.

Link do niedziałającej już aukcji
pppop - #olx #oszukujo
Chciałem się z wami podzielić (przestrzec) przed podobnymi pr...

źródło: comment_1654622918MDw4P78UA0BxN8298v8ZNU.jpg

Pobierz
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pppop: zresztą nie to jest istotne. Widzę ze jesteś osoba która nie ma nic ciekawego do powiedzenia ale musi się wypowiedzieć :-) Miłego dnia życzę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ale_co_to: Jeśli Twoim zdaniem podzielenie się tym że można zostać oszukanym jest jeczeniem, to chyba nie mamy o czym rozmawiać i współczuję Tobie że chce Ci się reagować na owe jęczenie. Masz to gdzieś poprostu olej wpis, tyle i aż tyle. Pozdrawiam.