Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: po ludzku byłoby: IT strony to partacze i zapomnieli zadbać o aktualność certyfikatu strony - możesz poczekać aż wgrają uaktualniony , albo wyłączyć osłonę i olać i używać dalej (w teorii mniej bezpieczne podejście).

A poza tym to chyba u ciebie Avast zainstalował wtyczkę do przeglądarki i podgląda co oglądasz - ja nie lubię takiego podejścia i usuwam wtyczkę .
Albo usuwam całego Avasta, bo jak coś jest za darmo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ze starym Windowsem

@Shatter: To pewnie tego wina. Jaki to Windows? Jaka wersja przeglądarki?

Ogólnie, myślę, że to czas na montaż SSD i instalację Windowsa lub na instalację (może być np. obok Windowsa) którejś dystrybucji Linuxa tu już niekoniecznie z SSD. U mnie na 10-letnim ThinkPadzie X230 i Windows 10, i Debian KDE, i kiedyś Linux Mint Xfce się sprawdzają/-ły. A komputer niewykluczone, że masz wydajniejszy.
@Shatter: To pewnie masz aż tak starego Windowsa, że certyfikaty w twoim systemie powygasały, bo nie dostały aktualizacji. Jak tylko do przeglądania internetu to rzeczywiście możesz wgrać jakiegoś Linux Mint'a, aby jeszcze tego laptopa ratować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Marcin648: @mp107: to win 7 na starym kompie stacjonarnym. Zresztą nie wiem czy ten system to w ogóle nie jest spiracony, bo nawet nie ja go instalowałem. Racsej cykam się ruszać czegokolwiek w tym kompie, mam na nim masę rzeczy na studia, póki chodzi, niech chodzi XD