Wpis z mikrobloga

Pisowcy ostro na głównej dyskredytują pomysł protestu i wszystko co z nim związane. Emocjonalne:
1. nie przeszkadzajcie normalnym ludziom, w domysle ci normalni będą płacić ile wlezie a ty jesteś antypolakiem bo śmiesz wyrazić swoją dezaprobate.
2. ludzie chcą w spokoju pracować na orlenie. kolejna próba emocjonalna.
3. Policja musi podjechać a w tym czasie moze sie zdarzyć coś złego. Kolejna emocjonalna zagrywka.
4. ośmieszanie aut nagranych w bielsku. Ze stara BMW, że wieśniaki.

Nie dajcie się na to nabierać.
#bekazpisu #inflacja #orlen

@orlen_lite nie wstyd wam?
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zdolny_ale_leniwy: Ich stać na rozdawnictwo, nas nie.
Jesteśmy biednym krajem.
Nie stać nas na rozdawanie kasy na lewo i prawo.
Niemcy mogą rozdawać kasę bo ich stać, mają ją fizycznie, a nie jak my dodrukowaną bo inflacja galopuje

Ale dalej próbuj swoich argumentów z dupy broniąc pisu, bo póki co słabo Ci idzie.
  • Odpowiedz
500+ w zasadzie zlikwidowało skrajne ubóstwo wśród dzieci.


@zdolny_ale_leniwy: ło #!$%@?, ale plot twist ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Brak mi słów, nie mogę aż tak nisko się zniżyć do twojego poziomu, żeby coś sensownego Ci odpisać
  • Odpowiedz
@MePix:

W zależności od sposobu ekwiwalizowania wydatków gospodarstw domowych oraz sposobu wydatkowania wsparcia z tytułu świadczenia wychowawczego

skrajne ubóstwo wydatkowe w całej populacji powinno zmniejszyć się w przedziale od 35 do

47%, zaś wśród dzieci – w przedziale 75-100%. Wyniki badania sugerują również, że program

„Rodzina 500+” o kilka procent zmniejszy nierówności dochodowe w Polsce mierzone
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard: A jeszcze dokładniej 33 lata rządów złodzieji z okrągłego stołu, którzy zrobili z Polski Meksyk Europy. Już #!$%@? więcej znaczyliśmy w strefie sowieckiej za Gomułki niż teraz w Unii czy w NATO.


@AntyCentaur no fakt. Przez te 33 lata to jest z roku na rok gorzej. Weź odstaw to co bierzesz albo chociaż ogranicz. Wiem, że PiS odwala, ale jednak daleko nam od klimatu lat 80.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RomanPL: no nie, jak był w Grecji to już #!$%@? miliardy wyprowadził na lewo. A swoją drogą, jak ja mam w Grecji rodzinę to już w ogóle cud, że jeszcze mnie pisiory nie potraktowały jako wroga publicznego.

#!$%@?, co to za tłumaczenia dla #!$%@? debili. Najlepiej urlopu nie brać i robić za stawkę szpitala, po co komu wincyj?
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: Co ty opowiadasz za pierdy?! Całe gorące zawalone treściami na temat protestu i namawiania do niego, a Ty pieprzysz, że PiSowcy coś dyskredytują. To jest typowe podejście wykopka, jak masz inne zdanie, niż ja to trzeba zrobić wszystko, żeby Cię zdehumaniozwać. Ha tfu na takich pajacy jak ty!
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: Odpal sobie gorące i zobacz co tu się wyprawia. Normalne treści zostały zalane szambem. Chcesz protestować - proszę bardzo, ale nie wymyślaj jakichś historyjek z dupy typowo pod nabijanie plusów i zawalanie tym gorących.
  • Odpowiedz
  • 0
@wiem_wszystko Człowieku, to że wrzuciłeś jakieś dwa komentarze, które w zasadzie nie negują prostestowania, nie oznacza, że większość komentarzy i wpisów namawia do protestów i jest tego pełno. Mówię ci gościu wejdź sobie w gorące i zobacz ile tego gówna tu nawaliło.
  • Odpowiedz