Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam dość wstydliwe pytanie. Jak pod względem prawnym należy rozpatrywać sytuację, kiedy partnerka po seksie wyciąga spermę z prezerwatywy i bez zgody partnera ją sobie wkłada do pochwy? Czy w takiej sytuacji jeżeli zajdzie w ciążę to może starać się o alimenty? Oczywiście zerwałem z kobietą całkowicie kontakt po tej akcji, ale boję się, żeby potem nie trzeba było płacić na dziecko.
#prawo #seks

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629e6850b4f6b8d525a125d7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 34
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem jak prawnie, ale ja bym szmatulca o gwałt posadził, działanie na szkodę, wyłudzenie, wprowadzenie w błąd celem osiągnięcia korzyści majątkowej i #!$%@? wie co jeszcze
  • Odpowiedz
@madmat:
nic by sie nie utrzymało
gwalt nie - bo juz po stosunku
dzialanie na szkode - jak udowodni? ona powie, ze cos przecieklo albo mieli tez seks bez prezerwatywy
wprowadzenie w blad dla korzysci - kobieta nie ma korzysci z alimentow, dziecko ma, a dziecko tu nic samo nie wymusiło ;p
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Czy w takiej sytuacji jeżeli zajdzie w ciążę to może starać się o alimenty?

Może. W końcu te alimenty to nie na nią, tylko na bombelka. Bombelkowi żałujesz? :)
Więcej - może się o nie ubiegać nawet po tym, jak Cię zgwałci ze szczególnym okrucieństwem.

Wprawdzie ustawodawca w swojej nieskończonej mądrości przewidział na takie sytuacje art. 144[1] Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego:

Art. 144[1]

Zobowiązany może uchylić się od wykonania
  • Odpowiedz
Mam dość wstydliwe pytanie. Jak pod względem prawnym należy rozpatrywać sytuację, kiedy partnerka po seksie wyciąga spermę z prezerwatywy i bez zgody partnera ją sobie wkłada do pochwy? Czy w takiej sytuacji jeżeli zajdzie w ciążę to może starać się o alimenty? Oczywiście zerwałem z kobietą całkowicie kontakt po tej akcji, ale boję się, żeby potem nie trzeba było płacić na dziecko.


@AnonimoweMirkoWyznania: Njlepiej będzie jak zaczniesz brać zurzyte prezerwatywy ze
  • Odpowiedz
OP: > gdzie wy takie #!$%@? kobiety spotykacie?
@NaczelnyAgnostyk: o tym, że jest po%%%%na dowiadujesz się dopiero po pierwszej tego typu akcji

alimenty są na dziecko, nie na kobietę więc to nie ma znaczenia.

@Pierorzek ; jak nie ma znaczenia skoro zostałoby poczęte wbrew mojej woli? ja dołożyłem starań, żeby nie doszło do zapłodnienia

jak dowód w sądzie użyj wpisu na wykopie

@KrolRyszardWspanialy: xD musiałbym dodać ze swojego konta,
  • Odpowiedz